Angel Glass Design cer iekarot Krievijas tirgu

2011. gada 07. septembris plkst. 8:29
Autors: NOZARE.LV
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Stikla un kristāla dizaina trauku zīmola an&angel ražotājs SIA Angel Glass Design arī turpmāk orientēsies uz eksporta tirgu apgūšanu, no kuriem tuvākais mērķis ir Krievija, sacīja Angel Glass Design projektu vadītāja Agnese Garā-Nīmane.

Garā-Nīmane stāstīja, ka lielāko daļu - 70% - saražoto trauku uzņēmums eksportē, bet pārējā produkcija tiekot realizēta Latvijā. Tajā pašā laikā viņa norādīja, ka pēc dalības starptautiskās izstādēs, kurās uzņēmums piedalās divas reizes gadā, trauku eksports palielinās līdz 90%.

Angel Glass Design lielākā eksporta valsts ir Vācija, bet liela interese par traukiem esot arī Kanādā. Tāpat uzņēmums patlaban veic pārrunas ar potenciālajiem klientiem Libānā un Izraēlā, no kuriem drīzumā tiek sagaidīta atbilde par sadarbības iespējām.

Garā-Nīmane norādīja, ka nākamais eksporta tirgus, ko Angel Glass Design vēlas iekarot, ir Krievija. «Šā gada oktobrī Pēterburgā notiks Rīgas dienas, kuru laikā Angel Glass Design dizainerim Artim Nīmanim būs personālizstāde, kas tad arī būs pirmais solis šī tirgus iekarošanā,» sacīja uzņēmuma pārstāve.

Vaicāta par latviešu interesi iegādāties Angel Glass Design traukus, Garā-Nīmane sacīja, ka necerēja sagaidīt no vietējiem cilvēkiem tādu interesi galvenokārt trauku cenas dēļ. «Iespējams, interesi sekmēja Atbalstīsim savējos domāšana, kas ir sevišķi aktuāla pēdējā gada laikā. Runas par cilvēku mazo maksātspēju šķiet pārspīlētas, jo Angel Glass Design produktus vietējie sāka pirkt tieši krīzes laikā,» sacīja Garā-Nīmane.

Uzņēmuma pārstāve informēja, ka Angel Glass Design apgrozījums pērn audzis uz pusi - no 20 016 latiem 2009.gadā līdz 41 000 latu pērn. Arī šogad plānots apgrozījumu kāpināt par 40%. Savukārt uzņēmuma peļņa saglabājusies neliela - 2009.gadā Angel Glass Design nopelnīja 448 latus, bet pērn 367 latus.

Garā-Nīmane skaidroja, ka apgrozījums ir neliels, tomēr tam ir tendence katru gadu augt. «Jo kļūstam zināmāki, jo vairāk aug apgrozījums,» uzsvēra uzņēmuma pārstāve.

SIA Angel Glass Design dibināta 2004.gadā.

2010.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 41 000 latu, bet peļņa - 367 lati.

2009.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 20 016 lati, bet 2008.gadā 17 414 lati, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās SIA Lursoft informācija.

Angel Glass Design peļņa 2009.gadā bija 448 lati, bet 2008.gadā uzņēmums nopelnīja 349 latus.

Angel Glass Design īpašnieki ir SIA C-NRG Management (33%), Edmunds Bērziņš (33%), Agnese Garā-Nīmane (17%) un Artis Nīmanis (17%).

Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā Eksporta un inovācijas balva 2010 uzņēmums ieņēma trešo vietu kategorijā Rūpnieciskais dizains.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām