Angļu motociklu pārstāvniecība Triumph Rīga ver durvis Latvijā

2018. gada 15. jūnijs plkst. 11:09
Dalies ar šo rakstu

SIA «SDK» ieguvusi tiesības Latvijā un Lietuvā pārstāvēt vienu no vecākajiem motociklu zīmoliem tirgū «Triumph», liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

Tuvākajā laikā tiek plānots ieguldīt ievērojamus līdzekļus «Triumph Rīga» salona izveidē zīmola standartu nostiprināšanai un servisa attīstībai. Šobrīd tiek nodrošināts viss nepieciešamais pēcpārdošanai un servisa pakalpojumiem. Drīzumā būs pieejams arī aksesuāru un apģērbu līnijas piedāvājums.

««Triumph» zīmola pārstāvniecība bija sens mūsu sapnis, kuru esam realizējuši un nopietni attīstīsim Latvijas tirgū. Katru gadu tehnisko apskati saviem spēkratiem iziet vairāk nekā 20 000 motobraucēju Latvijā, kas apliecina mūsu nācijas kaislību uz motocikliem. Latvietis ir konservatīvs un tāpēc ceram, ka pārbaudīta vērtība tehnikā un stilā ies pie sirds Latvijas un Lietuvas patērētājiem,» saka SIA «SDK» valdes loceklis Jānis Kivlinieks.

Vēsturiski «Triumph Motorcycles» Ltd. dibināts 1902. gadā un nosaukumu 1983. gadā savā īpašumā ieguva un ražošanu Britu salās atjaunoja Džons Blūrs (John Bloor). Pēc pagājušā gada datiem par (12 mēnešiem līdz septembrim), «Triumph Motorcycles» Ltd ir pārdevis 63 400 vienību. Kompānijā strādā ap 2000 darbinieku.

SIA «SDK» ir dibināta 1997. gadā, piedāvājot klientiem iegādāties tehniku izklaidei, darbam, lietošanai uz ūdens, sniegā un uz sauszemes. Šobrīd uzņēmums SIA «SDK» izplata arī Kanādas kompānijas «BRP» tehniku.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds