Apdrošināšana

Aon Baltic iegādājas Balto Link

Žanete Hāka, 09.01.2018

Foto: Aon

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Apdrošināšanas brokeru kompānija Aon Baltic paziņojusi par uzņēmuma Balto Link iegādāšanos. Darījuma finansiālā puse netiek atklāta, informē uzņēmumu pārstāvji.

Balto Link ir viena no vadošajām apdrošināšanas brokeru kompānijām Baltijas reģionā. Tā specializējas lielu korporatīvo klientu apkalpošanā un apdrošināšanas produktu interneta pārdošanā. Abas kompānijas ir pārstāvētas Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Plānots arī turpmāk veikt darbību Baltijas reģionā, piedāvājot tirgum plašu risku un apdrošināšanas konsultāciju risinājumu klāstu.

«Divu spēku apvienošana radīs jaunas iespējas klientiem, apvienotā pieredze ļaus efektīvāk pārvaldīt risku un piedāvāt jaunus produktus. Aon Baltic pieredzi riska pārvaldībā, izmantojot globālā tīkla potenciālu un strādājot ar lielajiem klientiem, papildinās Balto Link pieredze apdrošināšanas un klientu apkalpošanas tehnoloģiju attīstībā, kā arī augstākā līmeņa speciālisti dažādos uzņēmējdarbības segmentos. Tāpat meklēsim sinerģiju administratīvo un klientu zaudējumu regulēšanas procesu uzlabošanai», - saka Aon Baltic vadītājs Žilvinas Petrauskas.

Saskaņā ar Ž. Petrauskas teikto, Aon Baltic plānos ir tālāka uzņēmuma izaugsme. Plānots palielināt investīcijas tehnoloģiju izstrādē, kas dos iespēju apkalpot klientus vēl efektīvāk, kā arī brokeru apmācībās un talantu piesaistīšanā. Bez tam ir plānots pilnveidot interneta pārdošanas platformu un visās Baltijas valstīs pastiprināt interneta pārdošanu privātpersonām.

«Daudzus gadus Balto Link ir strādājis, lai kļūtu par līderi Baltijā. Pievienojoties Aon Baltic, tas nepārprotami tiek nostiprināts. Kļūstot par daļu no globāla uzņēmuma, saviem klientiem vārēsim piedāvāt vēl vairāk progresīvu risinājumu. Ceram, ka divu uzņēmumu sinerģija veidos lielāku pievienoto vērtību un atvērs jaunas iespējas mūsu darbiniekiem, klientiem un partneriem», - saka Balto Link izpilddirektors Robertas Šaltis.

Saskaņā ar R. Šaltis teikto, apvienot spēkus veicināja esošās tendences Latvijas apdrošināšanas tirgū. «Apdrošinātāju skaits Latvijā sarūk, mums jāstiprina klientu pārstāvju – apdrošināšanas brokeru – pozīcijas sarunās ar tiem», - saka Balto Link vadītājs.

Pēc uzņēmumu apvienošanas, visās Baltijas valstīs Aon Baltic strādās teju 300 darbinieku. Aon Baltic 114 darbinieku kolektīvu papildinās 156 Balto Link darbinieki. Aon Baltic vadītājs Žilvinas Petrauskas turpinās darbu savā amatā, Balto Link vadītājs Robertas Šaltis jaunajā uzņēmumā kļūs par izpilddirektoru Baltijas valstīs.

Balto Link apdrošināšanas produktu portāls Smartins.lv Latvijā saglabās savu logo ar oranžo suni un turpinās darbu kā Aon Baltic sastāvdaļa.