Būvniecība un īpašums

Apartamentu nama Club Central Residence būvniecībā investēti 2,2 miljoni eiro

Dienas Bizness, 06.10.2015

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Rīgā, Baznīcas ielā ekspluatācijā nodots augstākās klases komfortam atbilstoši uzbūvētais dzīvokļu nams Club Central Residence, informē projekta attīstītāji. Projekta pasūtītājs ir SIA Kappa Capital, kurš caur savu mātes uzņēmumu AS Expobank piesaistījis projektam nepieciešamo finansējumu. Būvniecības izmaksas sasniedza 2,2 miljonus eiro, neskaitot pasūtītāja izdevumus projektam piesaistītā zemesgabala iegādei.

Objekta tehniskā projekta izstrāde tika sākta 2013. gada ziemā sadarbībā ar SIA Tectum biroju arhitekta Alvja Zlaugotņa vadībā. Savukārt objekta būvniecību 2014. gada augustā uzsāka AS LNK Industries. Apartamentu kompleksa fasādes arhitektūras līdzautore un interjera autore ir arhitekte Zane Tetere.

Club Central Residence septiņos stāvos izvietoti 20 dzīvokļi, no kuriem 30% ir rezervēti. Dzīvokļi ir platībā no 53-156 m², tiem ir augstie griesti, kuru augstums dzīvojamās platībās sasniedz 3 metrus. Katrā dzīvoklī izvietotas divas vannas istabas. Sestā un septītā stāva dzīvokļiem ir izbūvētas terases ar plašu skatu uz pilsētu.

Dzīvokļi pircējiem tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Namā ir ierīkots slēgts klubs ar bibliotēku un atpūtas zonu nama iedzīvotājiem un viņu viesiem.

Projekta piedāvāto dzīvokļu cena ar pilnu iekšējo apdari svārstās 3500 līdz 4500 EUR/ m² robežās, atkarībā no konkrētā dzīvokļa atrašanās vietas ēkā.