Apple pārvilina dizaina un luksusa pasaules guru

2013. gada 03. jūlijs plkst. 14:35
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Tehnoloģiju kompānija Apple darbā nolīgusi Īva Senlorāna modes nama izpilddirektoru Polu Denavu, kurš tagad kompānijā strādās ar «speciāliem projektiem».

«Mēs esam ļoti iepriecināti uzņemt Polu Denavu Apple. Viņš strādās ar speciāliem projektiem un būs tiešā Tima Kuka pakļautībā,» norāda kompānijas preses pārstāve Kristīna Hugueta.

Šobrīd nav zināms, kādu projektu tapšanā P. Denavs piedalīsies. Tomēr tehnoloģiju eksperti pieļauj, ka P. Denavs, kurš Īva Senlorāna modes namā strādāt uzsāka 2011. gadā, bet pirms tam ieņēma vadošus amatus arī citos modes namos, kompānijai vajadzīgs kā modes speciālists dažādu valkājumu ierīču tapšanas procesā un pārdošanā.

Iepriekš izskanēja, ka Apple Japānā iesniegusi iWatch zīmola reģistrācijas pieteikumu, lai tādējādi aizsargātu savu topošo produktu – ap roku nēsājamu viedierīci.

Runas par to, ka Apple plāno nākt klajā ar viedu rokas pulksteni izskanējušas vairākkārt. Pirms mēneša kompānijas izpilddirektors Tims Kuks pavēstīja, ka «apģērbjamas tehnoloģijas» ir nākamais attīstības solis.

P. Denavs spēlējis ievērojamu lomu luksusa klases apģērbu un modes izstrādājumu sektora izaugsmē un darbojas Francijas modes dizaineru un luksusa priekšmetu nozares asociācijās. Tāpat P. Denavs sniedzis konsultācijas vairākiem Silīcija ielejas startapiem.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām