Aptur čārterlidojumus uz Ēģiptes kūrortiem

2011. gada 01. februāris plkst. 17:52
Autors: Dace Skreija
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Sakarā ar pēdējo dienu notikumiem Ēģiptē un LR Ārlietu ministrijas ieteikumiem nedoties uz Ēģipti, Latvijas lielākie tūroperatori Tez Tour un Novatours apturējuši čarterlidojumus uz Ēģipti.

Latvijas lielākais tūrisma operators Tez Tour šodien pieņēmis lēmumu no 5. februāra apturēt savus čārterlidojumus uz Ēģiptes kūrortiem Šarm el Šeihu un Hurgadu. Plānots, ka lidojumi tiks atsākti 12. martā. Arī otrs lielākais Latvijas tūroperators Novatours sekojot līdzi notikumiem Ēģiptē, jau vakar, 31. janvārī, pieņēmis lēmumu uz laiku līdz šī gada martam pārtraukt turpmākos lidojumus uz Ēģiptes kūrortiem. «Kūrortos esošo tūristu atgriešanās Latvijā ir paredzēta saskaņā ar iepriekš plānoto lidojumu grafiku, t.i. no Hurgadas 05.02.2011 un no Šarm-El-Šeihas 06.02.2011. Mēs pastāvīgi sekojam notikumiem Ēģiptē un kūrortos un, ja radīsies tāda nepieciešamība, esam gatavi operatīvi reaģēt un izvest pasažierus arī pirms iepriekš ieplānotā laika,» teic Novatours direktors Leonīds Močeņovs.

«Šāds lēmums tika pieņemts šodien, ņemot vērā, ka Ēģiptē situācija joprojām ir nestabila,» informē Tez Tour direktors Baltijas valstīs Konstantīns Paļgovs. 5. februārī tiks veikts čārterlidojums no Rīgas uz Ēģipti, lai izvestu no kūrortiem visus savus tūristus, kas patlaban tur atpūšas. Kopumā tie ir ap 300 cilvēkiem. Viņš arī uzsvēra, ja gadījumā situācija Ēģiptē pasliktināsies, tūristus no valsts Tez Tour ir gatavs izvest 4–5 stundu laikā.

Tūristiem, kas bija nopirkuši ceļojumus uz Ēģiptes kūrortiem uz tuvākajiem izlidošanas datumiem, tiks piedāvātas dažādas alternatīvas.

Dalies ar šo rakstu