Tehnoloģijas

Ar 28 miljoniem eiro Baltcom cer pacelties jaunā līmenī

Sanita Igaune, 10.11.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju uzņēmums Baltcom ir piesaistījis ilgtermiņa kredītresursus 28 milj. eiro apmērā. Sadarbībā ar SEB banku piesaistītie finanšu līdzekļi tiks ieguldīti interneta un televīzijas tīklu modernizēšanā un paplašināšanā, kā arī pakalpojumu attīstībā un pilnveidošanā.

Kredītlīdzekļi 28 milj. eiro apmērā ir pieejami uz septiņu gadu periodu. SEB bankas finansējums palielinās Baltcom pieejamo finanšu resursu bāzi. Uzņēmums gada laikā plāno trīskāršot optiskā tīkla sasniegto mājsaimniecību skaitu un līdz 2015. gadam kļūt par Baltijas vadošo TV un interneta pakalpojumu zīmolu.

Šobrīd Baltcom optiskais tīkls ir pieejams 90 tūkst. mājsaimniecību, bet nākamā gada beigās tā pārklājums aptvers aptuveni 250 tūkst. mājsaimniecību. Tas ir skaidrojams ar Baltcom plāniem šogad un nākamgad izaugsmē investēt 50 miljonus eiro (ap 35 milj. Ls).

«Telekomunikācijas nozare ir viena no nozarēm ar straujāko biznesa attīstību, jo datu pārraides industrija mainās nemitīgi,» norāda SEB bankas Uzņēmumu apkalpošanas pārvaldes vadītājs Kristaps Strazds, atzīmējot, ka pēc jauna investora piesaistes banka var atbalstīt Baltcom jaunā līmenī, tādējādi kļūstot par Baltcom galveno sadarbības banku.

Noslēgtais sadarbības līgums paredz 26 milj. eiro kredīta piešķiršanu uz 7 gadiem, kā arī 2 miljonu eiro kredītlīnija uz diviem gadiem.

Maijā Baltcom piesaistīja investīcijas no Rpax one S.A., kas pieder investoriem AXA Private Equity un Resource Partners.

Komentāri

Pievienot komentāru