Ar e-rindu ieviešanu uz robežas pagaidām nevedas

2013. gada 10. janvāris plkst. 8:30
Dalies ar šo rakstu

Jau kārtējo reizi valdība nav pielikusi punktu gadu muļļātajam e-rindu projektam, jo Satiksmes ministrija (SM) nav spējusi aizstāvēt savu viedokli, tādēļ Ministru kabineta (MK) noteikumu skatīšana valdībā atlikta līdz tālākais saskaņošanai.

Rezultātā ieceres, ka kravas auto varēs šķērsot valsts austrumu robežu konkrētā laikā, iepriekš reģistrējoties rindā reālais realizācijas laiks turpina attālināties no likumā noteiktā pērnā gada 1. jūlija. Šoreiz par klupšanas akmeni kalpoja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) iebildumi par to, ka izvirzītās prasības personai, kas varētu pretendēt uz deleģēšanas līguma noslēgšanu «būtiski un nesamērīgi ierobežo citu personu iespējas pretendēt uz deleģēšanas līguma noslēgšanu sauszemes robežu rindas administrēšanai».

Līdzīgas iebildes jau iepriekš izteica Konkurences padome. SM Autosatiksmes departamenta direktors neslēpj, ka izvirzītajām prasībām atbilst tikai viens pretendents. Proti VSIA Autotransporta direkcija (ATD), kuras kapitāldaļu turētāja ir SM.

Plašāk lasiet laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām