Arco vērtētāju darbu novērtē Eiropā

2011. gada 17. maijs plkst. 15:25
Dalies ar šo rakstu

Nekustamā īpašuma uzņēmuma Arco Real Estate vērtētāji – Māris Laukalējs (kompānijas valdes loceklis un pirmās vērtēšanas nodaļas vadītājs), un Kaspars Dzedulis (otrās vērtēšanas nodaļas un konsultāciju dienesta vadītājs), ieguvuši Atzīta Eiropas vērtētāja (REVTM) statusu.

Sertifikātu izsniedz Eiropas Vērtētāju apvienību asociācija (TEGoVA). Tās Atzītu Eiropas vērtētāju sistēma ir izstrādāta, lai saglabātu un uzlabotu saskaņotus vērtēšanas standartus un vērtētāja profesiju Eiropā. Statusa Atzīts Eiropas vērtētājs piešķiršana norāda uz konkrētā vērtētāja kvalifikāciju un pieredzi šajā profesijā.

TEGoVA sertifikāts ir Eiropas Savienībā, kā arī Norvēģijā, Krievijā un citās Austrumu bloka valstīs atzīts standarts, līdz ar ko klienti var paļauties uz saņemtās informācijas precizitāti, veicot starpvalstu ieguldījumus šajā ekonomiskās nenoteiktības laikā.

Kompānija informē, ka Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācija ir piešķīrusi sertificēta vērtētāja nosaukumu 108 Latvijā strādājošiem vērtētājiem, no kuriem tikai 11 ieguvuši TEGoVA sertifikātu.

Arco Real Estate ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tas ir dibināts Igaunijā 1992. gadā. Uzņēmuma akcijas kotē Tallinas fondu biržā kopš 2007. gada jūnija. Uzņēmums darbību Latvijā sācis 1997. gadā.
 

Dalies ar šo rakstu