Arī Latio speciālisti saņēmuši Atzītu Eiropas vērtētāju kvalifikācijas sertifikātus

2011. gada 19. maijs plkst. 9:54
Dalies ar šo rakstu

Četri nekustamā īpašuma uzņēmuma Latio speciālisti saņēmuši Atzītu Eiropas vērtētāju (Recognised European Valuers – REV) kvalifikācijas sertifikātu, kas apliecina vērtētāju zināšanas, pieredzi un darbu izpildi atbilstoši Eiropā noteiktajiem nekustamā īpašuma vērtēšanas standartiem.

Atzītu Eiropas vērtētāju kvalifikācijas sertifikātu saņēma Latio valdes priekšsēdētājs Edgars Šīns, Vērtēšanas daļas vadītāja Diāna Štāle, Komercobjektu vērtēšanas grupas vadītājs Gunārs Kiziks un Biznesa vērtēšanas grupas vadītāja Inta Langmane.

Db.lv jau ziņoja, ka arī divi Arco Real Estate speciālisti ir novērtēti kā Atzīti Eiropas vērtētāji.

REV sertifikācijas sistēmu ir izveidojusi Eiropas vērtētāju asociāciju apvienība (The European Group of Valuers associations – TEGoVA). Sertifikācijas sistēma izstrādāta, lai uzturētu, uzlabotu un saskaņotu vērtēšanas standartus Eiropā. REV sertifikāts apliecina vērtētāja kvalifikāciju un pieredzi, kā arī klientiem nodrošina precīzas un vienotiem standartiem atbilstošas vērtēšanas informācijas saņemšanu dažādās Eiropas valstīs.

Latvijā Atzītu Eiropas vērtētāju kvalifikācijas sertifikātu izsniegšanas tiesības TEGoVA ir nodevusi Latvijas Īpašumu vērtētāju asociācijai (LĪVA). REV sertifikātu var saņemt tikai LĪVA sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji. Patlaban Latvijā strādā 101 LĪVA sertificēts nekustamā īpašuma vērtētājs. 11 no tiem ir saņēmuši REV sertifikātu.

Latio ir ieguvis arī tiesības bez maksas kopā ar uzņēmuma nosaukumu lietot nosaukumu Recognised European Valuers. Latio dibināts 1991.gadā. Nekustamā īpašuma uzņēmuma vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2000 standartam. Latio ir 26 biroji Rīgā un visu Latvijas novadu lielākajās pilsētās. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 nekustamā īpašuma speciālistu. Latio ir vairāku nozares asociāciju biedrs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām