Ārkārtas akcionāru sapulcē apstiprina Olainfarm līdzšinējo padomi

2018. gada 22. novembris plkst. 13:04
Autors: Db.lv
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS «Olainfarm» 22. novembra ārkārtas akcionāru sapulcē atkārtoti amatos apstiprināja esošo uzņēmuma padomi – padomes priekšsēdētāju Pāvelu Rebenoku, padomes priekšsēdētāja vietnieci Irinu Maliginu un padomes locekļus – Mārtiņu Krieķi un Dainu Sirlaku.

AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs Oļegs Grigorjevs norāda, ka izmaiņas statūtos, kas tika ierosinātas pēc atsevišķu akcionāru iniciatīvas un šodien tika noraidītas akcionāru balsojumā, tikai sarežģītu operatīvu uzņēmuma pārvaldību un nesekmētu konstruktīvu sadarbību starp uzņēmuma valdi un padomi.

Akcionāru sapulces lēmumi liecina, ka akcionāriem ir svarīga uzņēmuma stabilitāte un attīstība ilgtermiņā. Domāju, ka ikvienam, kuram patiesi rūp uzņēmuma rītdiena, ir skaidrs, ka iniciatīvas, kas nav vērstas uz attīstību un rada lieku negatīvo fonu, nenes ieguvumu nedz akcionāriem, nedz darbiniekiem, pauž AS Olainfarm vadītājs.

Kā tika informēts, AS Olainfarm desmit mēnešu provizoriskie darbības rezultāti apliecina to, ka uzņēmums šajā sarežģītajā gadā ir sekmīgi strādājis – Olainfarm grupas apgrozījums ir audzis par 7%, salīdzinot ar pērnā gada attiecīgo periodu, un sasniedzis 101,8 miljonu eiro. Apzinoties atklāta dialoga nozīmīgumu ar akcionāriem, šoruden Olainfarm vadības komanda tikās ar akcionāriem sešās valstīs, informējot par situāciju uzņēmumā, plānotajiem investīciju projektiem un ilgtermiņa attīstības redzējumu.

Ārkārtas akcionāru sapulcē bija plaši pārstāvēti arī ārvalstu investori.

«Mums ir vīzija un plāns, kā nodrošināt tālāko Olainfarm izaugsmi, un pēc atkārtoti gūtā akcionāru atbalsta spēsim to realizēt, turklāt mūs atbalsta arī nospiedošs mazākuma akcionāru kopums,» uzsver P. Rebenoks.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds