Ārlietu ministrija pētīs tirgus iespējas arī arābu valstīs

2011. gada 14. februāris plkst. 9:56
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Īpašas ārlietu prioritātes šim gadam ir Baltijas jūras reģiona valstu sadarbības attīstības un paplašināšana, demokrātijas veicināšana Austrumu partnerības ietvaros, kā arī ārējās ekonomiskās darbības pilnveidošanu un paplašināšanu, norāda ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis.

Tuvākajā laikā būtiskākie uzdevumi ir dialoga ar ASV, NATO un jaunās Stratēģiskās koncepcijas nostādņu ieviešana, investīciju piesaiste sadarbībā ar Ziemeļvalstīm, Vāciju, Poliju un ASV, kā arī jaunu tirgu apgūšana un izpēte Dienvidaustrumāzijā, Latīņamerikā un arābu valstīs, DB informēja ārlietu ministrija.

Jāatzīmē ārlietu ministra un ĀM vadošo amatpersonu divpusējās vizītes un daudzpusējās tikšanās, kas notikušas šajā laikposmā un kuru galvenais mērķis ir bijis pēc krīzes atjaunot Latvijas valsts starptautisko uzticamību, it īpaši tradicionālajās sadarbības valstīs Baltijas jūras reģionā un citviet pasaulē, paplašinot mūsu valsts ārējās ekonomiskās izaugsmes iespējas un konkurētspēju.

Ministrs, izvērtējot turpmākos šā gada darbus, vērš uzmanību uz to, ka ārlietu jomā Latvijai ir īpaši svarīgi demonstrēt savas ārpolitikas nepārtrauktību.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām