Ārpus Rīgas dzīvokļu tirgus – kūtrs

2011. gada 06. septembris plkst. 12:22
Dalies ar šo rakstu

Ārpus Rīgas dzīvokļus tirgū aktivitāte ir samērā zema, bet cenas augustā vietām ir nedaudz samazinājušās, izriet no Arco Real Estate augusta dzīvokļu tirgus pārskata.

Kompānija ziņo, ka Jelgavā lielāks pieprasījums un interese ir pēc dzīvokļiem Jelgavas centrālajā daļā ar kvalitatīvu telpu apdari. Aktivitāte dzīvokļu tirgū šajā pilsētā joprojām ir zema. Jelgavā dzīvokļu cenas augustā ir samazinājušās vidēji par 1,6%, bet kopš 2011.gada sākuma – par 13,2%. Vidējā cena augustā tur bijusi 303 eiro/m².

Par aktīvu nevarot nosaukt arī dzīvokļu tirgu Ogrē. Pēdējā mēneša laikā Ogrē dzīvokļu cenas nav mainījušās. Pašlaik vidējā cena tur ir 426 eiro/m², bet kopš gada sākuma cenas kopumā ir pazeminājušās par 2,8%. Arco Real Estate atgādina, ka 2010.gadā Salaspilī dzīvokļu cenas pieauga par 22%. bet šogad tām ir tendence pazemināties – kopš gada sākuma cenu kritums bijis 5,5%. Augustā dzīvokļu cenas Salaspilī samazinājušās vidēji par 0,3%. Šobrīd dzīvokļi tur vidēji maksā 490 eiro/m².

2011.gada augustā Kauguros dzīvokļu cenas nav mainījušās. Vidējā dzīvokļa cena šobrīd ir 429 eiro/m². Kopš gada sākuma tās Kauguros ir kritušās par 7,4%. Salīdzinoši dārgāki Kauguros ir dzīvokļi 103.sērijas mājās, bet lētākie – Hruščova laika mājās un t.s. mazģimeņu mājas.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām