Ārpus Rīgas dzīvokļu tirgus mazaktīvs

2011. gada 07. oktobris plkst. 11:34
Dalies ar šo rakstu

Gluži tāpat kā Rīgā, arī tai tuvākajās pilsētās pēdējos mēnešos būtiskas izmaiņas mājokļu tirgū nav vērojamas, informē Arco Real Estate.

Šā gada nelielā ikmēneša cenu lejupslīde ir apstājusies un cenas septembrī Rīgā nav mainījušās. Pēc šīs kompānijas aprēķiniem, vidējā cena bijusi 584 eiro/m².

Kauguros vidējā dzīvokļa cena septembrī saglabājusies 429 eiro/m² līmenī. Kopš šā gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros ir samazinājušās par 7,4%. Dārgākie Kauguros ir dzīvokļi 103.sērijas mājās, savukārt lētākie dzīvokļi – Hruščova laika mājās un t.s. mazģimeņu projekta mājas.

Arī Jelgavā šā gada septembrī dzīvokļu cenas nav mainījušās. Jelgavā aktivitāte dzīvokļu tirgū joprojām ir zema. 2011.gadā dzīvokļu cenām tur bijusi tendence samazināties un kopš 2011.gada sākuma cenas samazinājušās vidēji par 13,2%. Vidējā cena septembrī bijusi 303 eiro/m². Lielāks pieprasījums un interese joprojām ir par dzīvokļiem Jelgavas centrālajā daļā, ar kvalitatīvu telpu apdari.

Cenas pēdējā mēneša laikā nav mainījušās arī Ogrē. Vidējā cena tur ir 426 eiro/m². Ogrē kopš 2011.gada sākuma cenas kopumā ir pazeminājušās par 2,8%. Aktivitāte dzīvokļu tirgū Ogrē vērtējama kā zema. Savukārt Salaspilī septembrī fiksēts neliels vidējās cenas samazinājums – par 0.3%. Vidējā dzīvokļu cena Salaspilī noslīdējusi līdz 489 eiro/m². Arco Real Estate atgādina, ka 2010.gadā Salaspilī dzīvokļu cenas kopumā pieauga par 22%, bet šogad tām ir tendence pazemināties – kopš gada sākuma cenu kritums ir 5,8%.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām