AS MADARA Cosmetics sasniedz rekordpeļņu

2017. gada 07. septembris plkst. 9:44
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Kosmētikas ražotājs AS MADARA Cosmetics 2017. gadā uzrādījis straujus izaugsmes rādītājus, liecina tā sniegtā informācija.

Šā gada pirmajos sešos mēnešos sasniegtā peļņa pirms nodokļu nomaksas bijusi 2,5 reizes lielāka nekā attiecīgajā periodā 2016. gadā un veido 0,81 miljonus eiro. Šajā periodā uzrādītais apgrozījums ir 3,59 miljoni eiro, kas, salīdzinot ar 2016. gada pirmā pusgada rādītājiem, ir pieaudzis par 37,9 %.

Pērn AS MADARA Cosmetics uzrādījusi straujāko izaugsmi pēdējo 5 gadu laikā. Uzņēmums ir būtiski kāpinājis darbības efektivitāti un peļņas rādītāji ir auguši straujāk par apgrozījumu.

«Veiksmīgie rezultāti skaidrojami ar 2016. gada septembrī pilnā darba režīmā nodotās ražotnes Mārupē efektīvajiem procesiem un aktīvu darbību eksporta tirgos. Šobrīd vairāk nekā ⅔ no kopējā apgrozījuma eksportējam uz ārvalstu tirgiem, primāri koncentrējoties uz Skandināvijas un Rietumeiropas tirgiem,» stāsta AS MADARA Cosmetics valdes loceklis un līdzīpašnieks Uldis Iltners.

Pirmā pusgada laikā straujākā tirgus izaugsme vērojama Francijā, kur šogad eksporta apjoms palielinājies pat četras reizes, tam seko Portugāle ar 28% pieaugumu un Somija, Igaunija ar 12 % pieaugumu. Ņemot vērā pirmā pusgada rādītājus, 2017. gadā paredzama 30 % apgrozījuma izaugsme.

AS MADARA Cosmetics šogad plāno uzsākt akciju kotāciju biržā Nasdaq Riga. Uzņēmuma mājaslapas sadaļā madaracosmetics.lv/investoriem interesenti var iegūt papildu informāciju par darbu vērtspapīru tirgū un iepazīties ar jaunumiem attiecībā uz uzņēmuma plāniem startēt biržā.

Uzņēmums SIA MADARA Cosmetics ir dibināts 2006. gadā. 2016. un 2017. gadā iekļauts starp Latvijas TOP 10 uzņēmumiem un vadītājiem Uzņēmumu reputācijas topā. 2017. gada sākumā uzņēmums no SIA kļuva par AS.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām