AS VEF plāno renovēt īpašumus un rekonstruēt bijušās ražošanas telpas

2017. gada 27. februāris plkst. 17:59
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

AS VEF neto apgrozījums pērn sasniedza  1,297 miljonus eiro,  kas ir par 14% lielāks nekā iepriekšējā pārskata periodā, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.   Neskatoties uz neto  apgrozījuma palielinājumu, pārskata periodā sabiedrības valde ir veikusi arī izdevumu optimizāciju, kā rezultātā, sabiedrība pabeidza gadu ar neauditēto peļņu  165 792 eiro apmērā.

Patlaban sabiedrība turpina sniegt pilnu savu pakalpojumu apjomu un gatavojas plānveidīgai savu īpašumu renovācijai, kas nepieciešama pēc vairāk  nekā piecpadsmit gadu ilgas renovēto ēku ekspluatācijas.

Renovācijas   darbi ir saskaņošanas stadijā un prasīs ievērojamus ieguldījumus, kurus sabiedrība gatavojas segt no saviem    līdzekļiem.
        
Sabiedrība gatavojas arī bijušo ražošanas telpu rekonstrukcijai un pārprofilēšanai, lai veiksmīgi piesaistītu nomniekus. Arī šiem darbiem nepieciešamos līdzekļus  sabiedrība plāno segt, pēc iespējas izmantojot savus līdzekļus un piesaistot bankas aizdevumu tikai nepieciešamības gadījumā.

Darbu plāna nākamajam pārskata periodam ir arī ceļu infrastruktūras un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumi, kas ir būtiski  esošajiem Sabiedrības klientiem un jaunu klientu piesaistei. 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām