Jaunākais izdevums

Igors Prokofjevs ir izgaršojis Kazahstānas un Krievijas digitālo un mārketinga vidi. Patlaban viņš ir atgriezies Latvijā un ir gatavs jaunam karjeras lēcienam

Digitālā mārketinga speciālists Igors Prokofjevs aptuveni trīs gadus uzkrājis darba pieredzi Kazahstānā un Krievijā. Pērn atgriezies Latvijā, lai atvilktu elpu, sāktu divus jaunus projektus.

Kopā ar brāli, kura hobijs ir kinoloģija, viņš atvēra nelielu zooveikalu Petbox. Otrs projekts ir saistīts ar tehnoloģijām – Igors kopā ar diviem draugiem no Riddle (programmētāji un dizaineri) ir izstrādājuši prototipu datora pelei, kuras funkcijas būs krietni plašākas, nekā ir ierasts.

Igors teic, ka pašlaik ir lielisks dzīves posms, jo, atgriežoties Latvijā, viņam bija enerģija, laiks un iekrāta nauda. «Bija visi trīs svarīgākie faktori, lai sāktu kaut ko savu, nolēmu, ka ir laiks īstenot kādu ideju no pierakstu blociņa. Abas idejas ir kardināli atšķirīgas, un tās ir tālu no digitālā mārketinga. Ja ir iespēja, tad kādēļ nesākt mazo biznesu savā dzimtenē, kur ir saprotama nodokļu politika un nevalda tik liela korumpētība kā daudzās citās pasaules zemēs? Turklāt šeit ir draugi, kas var vienmēr izpalīdzēt,» teic Igors.

Visu rakstu Atelpas brīdī sāk biznesu lasiet 24. februāra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru
Pārtika

Liepājas zivju pārstrādes uzņēmumam Kolumbija Ltd. ierosināts tiesiskās aizsardzības process

LETA, 18.05.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Liepājas zivju pārstrādes uzņēmumam Kolumbija Ltd. ierosināts tiesiskās aizsardzības process, liecina informācija Maksātnespējas reģistrā.

Informācija Firmas.lv liecina, ka 14.maijā Kolumbija Ltd. iesniedza Kurzemes rajona tiesā tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu. Kurzemes rajona tiesa šā gada 15.maijā izlēma pieteikumu atstāt bez virzības trūkumu novēršanai līdz šā gada 12.jūnijam. Taču Kolumbija Ltd. šā gada 15.maijā tiesas lēmumā norādītos trūkumus novērsusi.

Kolumbija Ltd. tiesā iesniegtajā tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumā norādījusi, ka uzņēmums ir nonācis finansiālās grūtībās, kas ierobežo pieteicējas spēju veikt aktuālus norēķinus ar darbiniekiem un kreditoriem. Pieteikumā teikts, ka kompānijas saistību apmērs turpina palielināties, bet apgrozāmo līdzekļu trūkums liedz turpināt pilnvērtīgu saimniecisko darbību, tostarp arī izpildīt uzņemtās saistības.

Komentāri

Pievienot komentāru
Ražošana

Kolumbija LTD tiesiskās aizsardzības procesa lietā izbeigta tiesvedība

LETA, 17.07.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kurzemes rajona tiesa ir izbeigusi Liepājas zivju pārstrādes uzņēmuma SIA «Kolumbija LTD» tiesiskās aizsardzības procesu un izbeigusi tiesvedību kompānijas tiesiskās aizsardzības procesa lietā, aģentūrai LETA pastāstīja Kurzemes rajona tiesas pārstāve Velga Lūka.

«Kolumbija LTD» Kurzemes rajona tiesā 16.jūlijā iesniedza pieteikumu par tiesiskās aizsardzības procesa plāna izstrādes termiņa pagarināšanu uz vienu mēnesi. Tiesnese Inta Pūce pieteikumu izskatīja un otrdien, 17.jūlijā izlēma noraidīt «Kolumbija LTD» pieteikums par tiesiskās aizsardzības procesa pasākuma plānu izstrādes un saskaņošanas termiņa pagarināšanu.

Tiesnese izbeidza «Kolumbija LTD» tiesiskās aizsardzības procesu un izbeidza arī tiesvedību «Kolumbija LTD» tiesiskās aizsardzības procesa lietā.

Jau ziņots, ka šā gada 14.maijā «Kolumbija Ltd.» iesniedza Kurzemes rajona tiesā tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu. Kurzemes rajona tiesa šā gada 15.maijā izlēma pieteikumu atstāt bez virzības trūkumu novēršanai līdz šā gada 12.jūnijam. Taču «Kolumbija Ltd.» šā gada 15.maijā tiesas lēmumā norādītos trūkumus tolaik novērsa.

Komentāri

Pievienot komentāru