Atpūta

Atelpas brīdī sāk biznesu

Linda Zalāne, 24.02.2016

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Igors Prokofjevs ir izgaršojis Kazahstānas un Krievijas digitālo un mārketinga vidi. Patlaban viņš ir atgriezies Latvijā un ir gatavs jaunam karjeras lēcienam

Digitālā mārketinga speciālists Igors Prokofjevs aptuveni trīs gadus uzkrājis darba pieredzi Kazahstānā un Krievijā. Pērn atgriezies Latvijā, lai atvilktu elpu, sāktu divus jaunus projektus.

Kopā ar brāli, kura hobijs ir kinoloģija, viņš atvēra nelielu zooveikalu Petbox. Otrs projekts ir saistīts ar tehnoloģijām – Igors kopā ar diviem draugiem no Riddle (programmētāji un dizaineri) ir izstrādājuši prototipu datora pelei, kuras funkcijas būs krietni plašākas, nekā ir ierasts.

Igors teic, ka pašlaik ir lielisks dzīves posms, jo, atgriežoties Latvijā, viņam bija enerģija, laiks un iekrāta nauda. «Bija visi trīs svarīgākie faktori, lai sāktu kaut ko savu, nolēmu, ka ir laiks īstenot kādu ideju no pierakstu blociņa. Abas idejas ir kardināli atšķirīgas, un tās ir tālu no digitālā mārketinga. Ja ir iespēja, tad kādēļ nesākt mazo biznesu savā dzimtenē, kur ir saprotama nodokļu politika un nevalda tik liela korumpētība kā daudzās citās pasaules zemēs? Turklāt šeit ir draugi, kas var vienmēr izpalīdzēt,» teic Igors.

Visu rakstu Atelpas brīdī sāk biznesu lasiet 24. februāra laikrakstā Dienas Bizness.