Atjaunos Vanšu tilta segumu

2007. gada 22. jūnijs plkst. 12:47
Autori:
Dalies ar šo rakstu

No pirmdienas, 25.jūnija, Rīgā sāksies Sabiles ielas rekonstrukcija posmā no Kalnciema ielas līdz Ernestīnes ielai, kā arī tiks uzsākti priekšdarbi Vanšu tilta brauktuves asfaltbetona seguma atjaunošanai virzienā uz centru., Db.lv informēja Rīgas dome.

"Katru dienu Vanšu tiltu šķērso vairāk nekā 60 000 automašīnu, tāpēc pie šādas satiksmes intensitātes segumu ir nepieciešams atjaunot ik pēc 6-7 gadiem. Pagājušajā gadā tika atjaunots Vanšu tilta segums virzienā uz Pārdaugavu, savukārt šogad to paredzēts atjaunot virzienā uz centru," norādīja pilsētas dome.

Remontdarbi uz Vanšu tilta pārsvarā tiks veikti nakts laikā, tāpēc satiksmes organizācija dienas laikā būs bez izmaiņām. Satiksmes organizācijas izmaiņas būs nepieciešamas tikai nākošās nedēļas nogalē, kad tiks uzklāts jaunais asfaltbetona segums.

Rekonstrukcijas laikā minētajā Sabiles ielas posmā tiks izbūvētas jaunas gājēju ietves, izbūvēta arī lietus ūdens kanalizācijas sistēma un jauns ielas apgaismojums, kā arī tiks uzklāts jauns asfaltbetona segums.

Paredzēts, ka remontdarbi Sabiles ielā tiks pabeigti septembrī, bet uz Vanšu tilta - jau jūlija sākumā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām