Atkal mēģina aplaupīt Latvijas Krājbankas filiāli

2011. gada 25. marts plkst. 15:09
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

A/s Latvijas Krājbanka filiālē, kas atrodas Brīvības gatvē, noticis laupīšanas mēģinājums, kas nav izdevies DB apstiprināja gan policijā, gan bankas pārstāve Dace Dūze.

Policijā DB uzzināja, ka bankas filiālē ienācis kāds vīrietis un, piedraudot ar šaujamierocim līdzīgu ieroci, pieprasījis naudu, taču nostrādājusi drošības sistēma. Laupītājs sapratis, ka viņam nekas neizdosies un atstājis bankas filiāles telpas. Pagaidām viņš vēl nav aizturēts.

D.Dūze piebilda, ka nauda nav nolaupīta un arī cilvēki šajā situācijā nav cietuši. Savukārt bankas darbinieces noreaģējušas ļoti profesionāli, kas arī izjaucis laupītāja plānus.

Jāatgādina, ka šā gada 17.martā tika aplaupīta Juglā esošā Latvijas Krājbankas filiāle. D. Dūze toreiz norādīja, ka nolaupītā naudas summa neesot raksturojama kā ievērojama, turklāt nauda esot apdrošināta. Uzbrukumā neviens cilvēks necieta.

Šomēnes šī jau ir ceturtā banku filiāles aplaupīšana. Divas reizes tika aplaupīta Hipotēku bankas filiāle Rīgā, Melnsila ielā 22, 16.martā, aplaupīta SEB bankas filiāle Rīgā, Mellužu ielā 1.

Jāpiebilst gan, ka visās laupīšanās zagļu guvums bijis salīdzinoši niecīgs.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi

Populārākās ziņas

Nepalaid garām