Citas ziņas

Atkal no amata grib atbrīvot Mājokļu un vides departamenta direktoru Aļeksejenko

Elīna Pankovska, 12.05.2016

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Rīgas domes Finanšu administrācijas lietu komiteja 16. maijā izskatīs ierosinājumu no amata atbrīvot Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktoru Anatoliju Aļeksejenko, liecina pašvaldības informācijas sistēmā pieejamā informācija.

Sīkāka informācija, kāpēc šoreiz tiek rosināts A. Aļeksejenko atbrīvot no amata, nav pieejama, jo šis jautājums tiks skatīts komitejas sēdes slēgtajā daļā. Tik vien vēl norādīts, ka ziņotāja būs Rīgas domes deputāte un partijas Vienotība frakcijas vadītāja Sarmīte Ēlerte.

Jāatgādina, ka līdz pagājušā gada novembrim jeb vairāk nekā divus gadus Rīgas domes Mājokļu un vides departamenta direktora vietā strādāja pienākumu izpildītājas, jo 2013. gada 1. jūlijā toreizējais direktors A. Aļeksejenko tika atstādināts no pienākumu pildīšanas. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemēroja viņam aizdomās turamā statusu saistībā ar aizdomām par kukuļņemšanu. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā iegūtie pierādījumi deva pamatu KNAB uzskatīt, ka saistībā ar Rīgas pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma Varoņu ielā nodošanu nomā tika pieprasīts kukulis lielā apmērā - 100 tūkst. eiro.

Tomēr pērnā gada nogalē A. Aļeksejenko atgriezās departamenta vadītāja krēslā. Kā zināms, laikā, kad viņš nevarēja ieņemt amatu departamentā, viņš bija SIA Getliņi Eko valdes loceklis.