Atkārtoti izsolīs vēstniecības ēku Bonnā

2011. gada 04. janvāris plkst. 17:34
Dalies ar šo rakstu

Šā gada 16. februārī paredzēta nekustamā īpašuma Bonnā, Adenauera alejā 110 izsole.

Tā ir bijusī Latvijas konsulāta ēka. Pēc valsts a/s Valsts nekustamie īpašumi sniegtās informācijas, 16. februārī paredzēta šā īpašuma atkārtota izsole. Pirmo reizi šī ēka ar biroja telpām un dzīvojamo platību vairāksolīšanai piedāvāta 2010. gada 3. augustā.

«Diemžēl neviens interesents nepieteicās, līdz ar to izsole tika atzīta par nenotikušu un pieņemts lēmums par atkārtotas izsoles rīkošanu. Tas gan nevarēja notikt uzreiz, jo vispirms bija jāpārskata ziņas par pašreizējām Vācijas nekustamā īpašuma tirgus cenām. Tāpat šādu darījumu gadījumā vienmēr jārēķinās, ka tas saistīts ar citu valsti un informācijas apritei, dokumentu gatavošanai nepieciešams laiks,» skaidroja valsts a/s Valsts nekustamie īpašumi sabiedrisko attiecību speciāliste Daiga Laukšteina

Pēc nekustamā īpašuma tirgus situācijas izpētes objekta sākumcena nav mainīta, un tā ir 450 tūkst eiro (nedaudz virs 316 tūkst. latiem), jo par ēku joprojām tiek izrādīta interese.

Šobrīd oficiālu pieteikumu neviens nav iesniedzis, ka vēlas iegādāties šo ēku, bet informācija par īpašumu sarakstes ceļā tiek pieprasīta. Uzņēmums pieļauj iespēju, ka interese šoreiz saglabāsies, ņemot vērā nekustamā īpašuma atrašanās vietu un faktu, ka tā ir bijusī vēstniecība, viņa teica.

Citu līdzīgu īpašumu, ko Valsts nekustamie īpašumi šī gada laikā patlaban plānotu atsavināt izsolē, neesot.
 

Dalies ar šo rakstu