Atklāj kandžas ražotni ar firmas zīmi Dropper

2011. gada 10. marts plkst. 11:38
Autori:
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Valsts policija Kocēnu novadā kāda uzņēmuma teritorijā atklājusi darbnīcu, kurā izgatavoti aparāti alkoholisko dzērienu ražošanai.

Kratīšanas laikā savdabīgajā ražotnē izņemtas 22 pašdarinātas iekārtas, kuras, iespējams, var izmantot pašizgatavota alkohola ražošanai. Daļa no tām bija jau iepakotas un sagatavotas realizācijai. Noskaidrots, ka vienas šādas iekārtas cena svārstās robežās no 215 līdz 270 Ls.

Izņemti arī aptuveni 60 litri šķidruma ar alkoholam raksturīgu smaku, liels daudzums dažādu ierīču un izejmateriālu, kas paredzēti gan iekārtu, gan alkohola ražošanai, reklāmas bukleti un pudeļu etiķetes, kā arī 20 tūkst. dažādu marku cigarešu bez LR akcīzes markām.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka ražotne darbojusies gandrīz gadu un, kā liecina izņemtie reklāmas bukleti, darbs un nauda ieguldīta arī savdabīgā uzņēmuma pašreklāmā. Dzērieni izplatīti ar firmas zīmi Dropper un piedāvāti plašā sortimentā- arī kā viskijs, degvīns un konjaks.

Paši ražotnes darboņi iekārtas dēvējot par destilējamiem aparātiem un savā darbībā pārkāpumus nesaskata.

Kriminālpolicijas birojā uzsākts kriminālprocess par spirta un alkoholisko dzērienu uzglabāšanu lielos apmēros. Par šo noziedzīgo nodarījumu paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu līdz 100 minimālajām mēnešalgām.

 


 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām