Atklās Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības palātu Apvienotajā Karalistē 

Šā gada 3. decembrī Lielbritānijā tiks atklāta nesen nodibinātā Latvijas un Lielbritānijas uzņēmēju un nozares speciālistu interešu pārstāvošā organizācijā – Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības palāta Apvienotajā Karalistē (The Latvian British Chamber of Commerce in the UK) jeb LBCC. LBCC izveide aizsākās 2009.gada rudenī. 2010. gada 13. oktobrī LBCC tika atzīta un reģistrēta Apvienotajā Karalistē.

Ritvars Bīders, 2010. gada 02. decembris plkst. 15:02

Latvijas Lielbritānijas Tirdzniecības palāta oficiāli tiks atklāta 2010.gada 3. decembrī ar Latvijas Vēstniecības Apvienotajā Karalistē un tās pašreizējā vēstnieka Eduarda Stiprā piedalīšanos.

Jaunizveidoto organizāciju ir akreditējusi Nacionālā Britu Tirdzniecības Palāta, un 2010. gada 14. oktobrī starp abām palātām tika parakstīts sadarbības un saprašanās memorands. LBCC ir pirmā divu valstu pārstāvošā Tirdzniecības palāta no Baltijas valstīm Apvienotajā Karalistē un tikai trešā Latvijas ārvalstu tirdzniecības palāta ārvalstīs.

LBCC ir uzņēmēju un nozaru speciālistu iniciatīvas veidota neatkarīga tirdzniecības interešu organizācija, kuras dibināšanas mērķis ir uzņēmēju, pašnodarbināto personu, nevalstisko organizāciju un nozares speciālistu uzņēmējdarbības interešu pārstāvēšana Apvienotajā Karalistē un starptautiski, kā arī Lielbritānijā rezidējošo uzņēmēju, NVO, nozaru speciālistu un citu biznesu pārstāvniecību iniciatīvu attīstīšana Latvijā.

LBCC pildīs starpnieka lomu starp Latvijas privātajiem uzņēmējiem un uzņēmumiem un Apvienotās Karalistes uzņēmējiem, piedāvājot juridisko palīdzību un konsultācijas, investīciju izpēti, finansējuma piesaistes un mārketinga pasākumus, kā arī seminārus un konferences tās biedriem un interesentiem.

Lai nodrošinātu nepieciešamo atbalstu, LBCC vadība ir uzsākusi ciešu sadarbību ar citām ārvalstu tirdzniecību palātām, tirdzniecības un investīciju organizācijām Apvienotājā Karalistē, kā , piemēram, Apvienoto Arābu Emirātiem (AAE), Indiju, Ķīnu, Izraēlu, Honkongas Speciālo Administratīvo reģionu un Dāniju.

Nepalaid garām

7,03 miljoni eiro – tāds bijis lielākā Valsts vienotajā datorizētajā zemesgrāmatā pērn...

Šobrīd Latvijas veikalos nav iespējams iegādāties AS Dzintars krēmu Niveja, biznesa portālam...

Dzērienu ražotājs Coca-Cola pirmo reizi atklājis, ka viena gada laikā tas izmanto...

Kontekstā ar pašlaik aktuālajiem Iedzīvotāju ienākuma nodokļa (IIN) parādiem sociālajos tīklos...

Saskaņā ar starptautiska pārtikas atkritumu mazināšanai veltīta projekta Fusions datiem aptuveni...

Grupas Prāta Vētra bundzinieks, mūziķis Kaspars Roga šā gada maija sākumā skatītājiem...