Atklās otro airBaltic tirdzniecības un konsultāciju biroju Rīgā

2008. gada 01. februāris plkst. 10:38
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Pirmdien, 4.februārī, Reval Hotel Latvija arkādē atklās otro aviokompānijas airBaltic tirdzniecības un konsultāciju biroju Rīgā, liecina sniegtā informācija medijiem.

Tajā varēs saņemt informāciju par pakalpojumiem, iegādāties aviobiļetes, veikt pasažieru vārdu, lidojumu datuma un maršruta maiņu, samaksāt par bagāžas pārvadājumiem, iegādāties biļetes piepilsētas ekspresim Lidosta Rīga – pilsētas centrs, kā arī saņemt Eurobonus programmas apkalpošanu un iegādāties priekšapmaksas mobilo tālruņu karti airBalticcard Mobile un aviokompānijas suvenīrus.

airBaltic tirdzniecības un konsultāciju birojs Reval Hotel Latvija būs atvērts darba dienās un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Pirmais airBaltic tirdzniecības un konsultāciju birojs Rīgā, kas atrodas Berga bazārā, tika atklāts 2003. gada novembrī. Tas ir atvērts apmeklētājiem darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00. Aviobiļetes airBaltic lidojumiem ir iespējams iegādāties arī kompānijas kasēs lidostā Rīga un interneta mājas lapā www.airBaltic.lv.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām