Citas ziņas

Atklās sezonu kinopilsētā Cinevilla

, 18.05.2007

www.cinevilla.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šo sestdien, 19.maijā savas durvis vērs pagājušajā gadā par labāko tūrisma objektu atzītā Kinopilsētiņa Cinevilla, kura ir Baltijas valstīs vienīgā šāda veida kino dekorācija, kas ļauj ikvienam kinopilsētas apmeklētājiem ielūkoties kino tapšanas aizkulisēs, Db.lv informēja atklāšanas svētku organizatore Ieva Batraga.

Sestdien, no pl.12.00 līdz pat vakaram Kinopilsētā būs Emīla nedarbu gadatirgus.

Kinopilsētas jaunuzceltajā estrādē visu dienu uzstāsies dziesmu un deju ansambļi, bērnu kolektīvi, kapela, pūtēju orķestris un daudzi citi. Dziedāt un dejot tiks aicināts ikviens gadatirgus apmeklētājs. Kā jau īstā lauku gadatirgū, notiks visādas jautras izdarības, spēles, sacensības un rotaļas. Bērniem būs iespēja pastrādāt dažādus nedarbus un stiķus, kas ikdienā nav atļauti - plēst traukus, iedzīt naglu un izrakt bedri pašā sētas viducī.

Tirgoties šajā gadatirgū ir aicināti Latvijas bioloģiskie lauksaimnieki ar savu produkciju - kazas siera sējēji, kaņepju sviesta darītāji, amatnieki ar aitas vilnas izstrādājumiem, zāļu tējām, pinumiem, keramiku un citiem lauku labumiem un interesantiem izstrādājumiem. Līdzās lauku labumu tirgotājiem atradīsies arī dzīvnieku tirgus, kur bērni varēs apskatīt un paglaudīt raibu gotiņu, teliņu un kazu ar kazlēniem, aitas, zosis, pīles un vistas.

Tā kā filmas Emīls nebija tikai delveris, kas par pastrādātajiem nedarbiem sēdēja skabūzī un greba koka vīriņus, bet puisēns ar zelta sirdi, kam no tiesas rūpēja veco ļaužu liktenis, gadatirgus ietvaros tiek organizēta arī labdarības akcija, kuras laikā savāktie ziedojumi nonāks Tukuma rajona veco ļaužu pansionātam.

Ierasties visi tiek aicināti savos kostīmos, kas iederētos Emīla Nedarbu gadatirgū, bet jā kāds gribēs pavisam sirsnīgi un līdz galam iejusties kādā kino tēlā – laipni lūdzam kinopilsētas kostīmniecībā, kur būs iespēja pārģērbties kostīmos un iedzīvoties kādas filmas tēlā. Pašu filmu – Emīla nedarbus varēs redzēt uz lielā filmēšanas paviljona ekrāna.

Vairāk informācijas šeit.