Ātro kredītu tirgus izaugsme šogad būs pērnā gada līmenī 

Aizvadītais, 2016. gads alternatīvo finanšu pakalpojumu nozarei bija dinamisks sakarā ar izmaiņām nozares regulējumā, stāsta AS 4finance izpilddirektora p.i. Gvido Endlers.

Žanete Hāka, 09.01.2017

«Esam gandarīti, ka uzlabojas kredītportfeļa kvalitāte, kas liecina par izglītotu patērētāju personīgo finanšu pakalpojumos, par atbildīgām kreditētāja un kredītņēmēja attiecībām,» viņš piebilst.

«Arī šo gadu plānojam ne mazāk interesantu. Prognozējam, ka tirgus izaugsme būs iepriekšējā gada līmenī - bez lieliem pārsteigumiem,.» piebilst G. Endlers.

«Mēs turpināsim strādāt pie mūsu klientu izglītošanas par personīgo finanšu plānošanas nozīmi un atbildīgu aizņemšanos, kā arī attīstīsim 4finance sniegtos pakalpojumus, lai tie ir droši, mūsdienīgi, ātri un tieši tādi, kādi ir nepieciešami mūsu klientiem. Sekojot līdzi finanšu pakalpojumu attīstībai visā pasaulē, klientu vajadzībām un mūsdienu tehnoloģiju iespējām, klientiem piedāvāsim pakalpojumus "citā līmenī. Redzam, ka mūsu klienti arvien vairāk nebanku īstermiņa aizdevumu vietā priekšroku dod ilgtermiņa aizdevumiem vai kredītlīnijām,» piebilst 4finance pārstāvis.

Jaunākais izdevums