Atsaukto Volvo īpašniekus Latvijā atradīs paši

2007. gada 26. novembris plkst. 8:44
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Jau ziņojām, ka Volvo atsaucis 56 000 jauno automobiļu, daļa no kuriem nonākusi arī Latvijā. Volvo izplatītājs Latvijā Mūsa Motors Rīga Db.lv norādīja, ka paši sazināsies ar to automašīnu īpašniekiem, uz kuriem attiecas atsaukums.

Mūsa Motors Rīga komentārs: "Jau laicīgi saņēmām informāciju no rūpnīcas, ka 29 no mūsu tirgū esošajiem Volvo V70 / XC70, garantijas remonta ietvaros jāveic SRS sistēmas programmatūras pārlādēšanas darbi. Septiņiem no tiem šis darbs jau ir veikts, pārējiem esam rezervējuši vietas servisā vai arī turpinām sazināmies, lai par to vienotos. Auto īpašnieki var neuztraukties, ja viņu auto būs rūpnīcas atsaukto sarakstā, tad noteikti tuvākajā laikā var gaidīt mūsu garantijas speciālista zvanu.

Rūpnīcas atsaukums tiek veikts, jo pārbaudēs atklāts, ka dažiem auto SRS sistēmas kļūda var izraisīt nepareizu sānu drošības spilvenu un sānu drošības aizkaru atvēršanos noteiktos sānu sadurmju gadījumos. Tas nozīmē, ka atvēršanās var būt novēlota. Šī kļūda nevar izraisīt nekādus citus automobiļa darbības traucējumus."

Populārākās ziņas

Nepalaid garām