Atstādinātais policijas priekšnieks rūpēsies par drošību Liepājas ostā

2011. gada 12. aprīlis plkst. 13:59
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Bijušo Valsts policijas Kurzemes pārvaldes priekšnieku Arturu Vaiteiku plāno apstiprināt drošības speciālista amatā Liepājas SEZ, ziņo portāls liepajniekiem.lv.

Pērn virmojošos skandālus ap bijušo policijas šefu Liepājas SEZ pārvaldniekam Guntaram Krieviņam negriboties iztirzāt, raksta portāls. Ieviest vēl vienu štata vietu – drošības speciālists, Liepājas SEZ mudinājuši Ministru kabineta noteikumi, kas nosaka stingrākus drošības pasākumus Latvijas ostās.

Līdz šim Liepājas SEZ strādājis viens drošības virsnieks un bijis noslogots, vēl viens darbinieks lieti noderēšot arī laikā, kad kolēģis dosies komandējumos. A. Vaiteiks esot vienīgais kandidāts uz drošības speciālista amatu. Savukārt SEZ valdes loceklis Gunārs Ansiņš norādījis, ka kadru atlase esot administrācijas ziņā un, ja pārvaldnieks izvēlējies šo speciālistu, tad viņam kā valdes loceklim neesot tiesību iebilst. Likums neprasot šajā gadījumā izsludināt konkursu. Jau ziņots, ka pērn Vaiteiks tika atstādināts no Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka amata, jo izskanēja ziņa, ka viņam pakļauts policists, iespējams, par valsts naudu lējis degvielu savā privātajā automašīnā.

Tas bija pēdējais piliens Vaiteika karjerā. Disciplinārlietas izmeklēšanā gan secināts, ka degviela nav zagta.  Pēc atstādināšanas Vaiteiks tika pārcelts darbā uz Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes slepeno nodaļu, no kuras pēc atvaļinājuma viņš aizgāja. Iepriekš plaši izskanējis arī Vaiteika strīds ar sievu, tiesnesi Vinetu Vaiteiku, konflikta risināšanā tika iesaistīta arī policija.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām