Atvadu ballīte pirmajam darbiniekam, kurš aizgājis no uzņēmuma astoņu gadu pastāvēšanas laikā

2017. gada 24. marts plkst. 12:04
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Start-up
Dalies ar šo rakstu

2016. gadā informācijas tehnoloģiju uzņēmuma SIA Wunder Latvia apgrozījums sasniedza 746,5 tūkstošus eiro, pieaugot par 20%

«Gads pagāja stabilas izaugsmes virzienā. Mērķtiecīgi esam audzējuši mūsu talantu komandu, šobrīd esam sasnieguši jau 30 cilvēku kolektīvu, pārcēlušies uz plašāku Wunder Rīgas biroju. 2016.gada nogalē ar atvadu ballīti nosvinējām pirmo darbinieku kolektīvā, kurš aizgājis no uzņēmuma šo vairāk nekā astoņu gadu pastāvēšanas laikā. Turpināsim izkopt uzņēmuma kultūru, lai speciālistu mainība būtu tikpat zema kā līdz šim,» saka Ernests Gabrāns, SIA Wunder Latvija vadītājs. Uzņēmums klientiem ārvalstīs un Latvijā izstrādā biznesa orientētas IT sistēmas - intranetus, portālus, e-veikalus, mājaslapas.

Aptuveni 80% uzņēmuma apgrozījuma veido eksports, galvenokārt uz Somiju, Beļģiju, Vāciju un Lielbritāniju. «Tajā pašā laikā liels gandarījums, ka mūsu vietējais darbs arī tiek novērtēts pasaules līmenī – mūsu izstrādātais intranets Latvijas Dzelzceļam ir starp desmit labākajiem pasaulē,» lepojas E. Gabrāns.

Uzņēmums plāno turpināt augt un paredzams, ka līdz gada beigām kolektīvs varētu izaugt līdz 40 un vairāk cilvēkiem. Ja tas realizēsies, uzņēmums šogad varētu sasniegt arī viena miljona apgrozījuma slieksni. «Ir redzamas tendences, ka arī Latvijas tirgus aktivizējas un kļūstam pieprasīti ne tikai ārpus Latvijas, bet arī vietējā tirgū. Šis būs izaicinājumiem bagāts gads,» teic E. Gabrāns.
 

 

Dalies ar šo rakstu