Atvieglos transporta plūsmu Sarkandaugavā

2007. gada 27. novembris plkst. 12:05
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Lai atvieglotu satiksmes plūsmu Sarkandaugavā, Rīgas domes Satiksmes departaments ir panācis vienošanos ar VAS Latvijas dzelzceļš par to, ka ir noteikts konkrēts laiks, kad Ezera (Tvaika) ielas pārbrauktuve pār dzelzceļa Rīga – Skulte atzaru ir garantēti atvērta dzelzceļa šķērsošanai. Sarunas par šādu iespēju notika pēc Satiksmes un transporta komitejas deputāta Jāņa Zaržecka (LPP) iniciatīvas, informēja Rīgas dome.

Pārbrauktuve Ezera (Tvaika) ielā ir garantēti atvērta darba dienās no plkst. 7.00 līdz plkst. 9.00 un no plkst. 17.00 līdz plkst. 19.00. Pārējā laikā tā darbojas līdzšinējā režīmā.

Satiksmes departaments tuvākajā laikā izvietos attiecīgas ceļa zīmes.

VAS Latvijas dzelzceļš minētajās stundās šajā atzarā ir pārtraucis kravas vilcienu nosūtīšanu uz Mangaļu staciju un no tās, kā arī manevru darbu veikšanu, tāpēc arī Tilta ielas pārbrauktuves slēgšana šajā laikā notiek tikai pasažieru vilcienu kustības nodrošināšanai.

Papildus tam ar VAS Latvijas dzelzceļš ir apspriesta arī iespēja paplašināt Tilta ielas posmu pie dzelzceļa pārbrauktuves, lai līdzšinējo divu joslu vietā varētu ierīkot trīs braukšanas joslas. Nākamā gada budžetā Satiksmes departaments lūdz piešķirt nepieciešamos finanšu līdzekļus šā ielas posma paplašināšanas projekta izstrādei.

Tuvāko gadu laikā pašvaldība plāno izbūvēt divu līmeņu dzelzceļa pārvadu pār sliežu ceļiem Rīga–Skulte, savienojot Tvaika ielu ar Viestura prospektu un nodrošinot autotransporta un dzelzceļa satiksmi divos līmeņos. Tā rezultātā tiks atvieglota satiksme arī Tilta ielas dzelzceļa pārbrauktuvē.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām