Audi ieguvusi reklāmas godalgu

2007. gada 03. oktobris plkst. 12:59
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā apbalvošanas ceremonijā Briselē AUDI AG ieguvusi zelta EACA Euro Effie godalgu, kas pasniegta par neparasto reklāmas kampaņu, liecina Audi pārstāvju Latvijā Moller Auto Baltic sniegtā informācija medijiem.

Eiropas Komunikāciju Aģentūru asociācijas (EACA) godalga ir viena no prestižākajām reklāmas balvām Eiropā.

Kā norāda Audi, šī reklāmas kampaņa ietver vienu no visrūpīgāk izstrādātajiem TV klipiem uzņēmuma vēsturē. Tā spilgtākā iezīme ir neparastais skatpunkts. Skatos, kur automobilis brauc pa ūdeni, smiltīm un ledu, kamera tika uzstādīta zem ceļa virsmas. Skatītājs redz automobiļa apakšu: vispirms Audi quattro sacīkšu automobili, tad - Audi Q7. TV reklāmu papildina drukātā un lielformāta vides reklāma, kā arī speciāla interneta lapa Q7 Globe. Kampaņa tika realizēta, sadarbojoties ar aģentūru Kempertrautmann no Hamburgas.

Pavisam uz 16 EACA Euro Effie godalgu kategorijām, ko ik gadu pasniedz Eiropas Komunikāciju Aģentūru asociācija, tika izvirzītas 40 reklāmas kampaņas. Audi ieguva zelta trofeju kategorijā Automobiļi.Effie awards izšķirošais vērtēšanas kritērijs ir kampaņas efektivitāte un iedarbīgums. Reklāmas kampaņai jābūt veiksmīgi noritējušai vismaz divās Eiropas valstīs.

Par visiem uzvarētājiem un viņu darbiem informācija iegūstama, klikšķinot šeit.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām