AVAD Baltic kļuvis par autorizētu iPhone viedtālruņu izplatītāju Baltijas valstīs

2015. gada 09. marts plkst. 13:59
Dalies ar šo rakstu

Šā gada marta sākumā AVAD Baltic, Apple oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, kļuva par autorizētu iPhone viedtālruņu izplatītāju Lietuvā, Latvijā un Igaunijā, liecina medijiem sniegtā informācija.

Līdz šim AVAD Baltic izplatīja visus Apple produktus, izņemot viedtālruņus. iPhone ir pats populārākais Apple produkts pasaulē - 2014.gada pēdējā ceturksnī iPhone pārdošana sasniedza rekordlielus rezultātus - 74,5 miljonus vienību.

«Jau astoņus gadus mēs esam izplatījuši Apple produktus Baltijas valstīs, un tādēļ Apple populārākā produkta izplatīšana mūsu uzņēmumam ir ļoti nozīmīgs notikums. Gatavošanās šim notikumam sākās jau sen - mēs palielinājām autorizēto tirdzniecības vietu skaitu un sagatavojām ekspertus darbam ar Apple produktu tirdzniecību un servisu,» informē Inga Banevičiūte, AVAD Baltic uzņēmuma vadītāja.

Uzņēmuma vadītāja paredz, ka šogad uzņēmuma AVAD Baltic ienākumi palielināsies par 60%, un tieši iPhone tirdzniecība veidos 40% no kopējā apgrozījuma. Pagājušajā gadā uzņēmuma AVAD Baltic ienākumi bija 38,5 miljoni EUR.

Visas AVAD Baltic tirdzniecības vietas pārdos mobilos tālruņus, kuru SIM kartes nav piesaistītas vienam konkrētam bezvadu tīkla operatoram.

Garantijas un pēcgarantijas servisu un atbalstu visām iPhone ierīcēm veiks AVAD Baltic’s autorizētie Apple servisa sniedzēji: Capital AS un BCCS TM SIA Latvijā.

SIA AVAD Baltic ir viens no uzņēmumiem lietuviešu kapitāla uzņēmuma grupā ACME Group.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām