Baltic International Bank cenšas paplašināt darbību Rietumeiropā

2017. gada 02. novembris plkst. 15:28
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

2017.gadā AS Baltic International Bank būtisku uzmanību ir pievērsusi bankas mērķa tirgu diversifikācijai, sniedzot bankas produktus un pakalpojumus ne tikai ierastajos mērķa tirgos, bet paplašinot savu darbību arī Rietumeiropā, liecina bankas paziņojums biržā.

Baltic International Bank valdes priekšsēdētāja Ilona Guļčaka stāsta: «Pēdējais gads Baltic International Bank ir pagājis zem jaunas stratēģijas un mūsdienīgu tehnoloģiju ieviešanas zīmes. Esam strādājuši pie jaunu produktu un pakalpojumu ieviešanas, piedāvājot mūsu klientiem dažādas kapitāla pārvaldīšanas un investīciju izvietošanas iespējas. Īpašu uzmanību esam pievērsuši arī mūsu darbības paplašināšanai ārpus līdzšinējiem Bankas mērķa tirgiem, piesaistot jaunus klientus - privātpersonas un uzņēmumus no Rietumeiropas valstīm.»

2017.gada trešajā ceturksnī pozitīvu tendenci ir uzrādījuši arī citi bankas darbības rezultāti – bankas aktīvu apjoms ceturkšņa laikā palielinājās par 5,2%, sasniedzot 281,1 miljonus eiro, un klientu kopējo līdzekļu apjoms palielinājās par 10%, sasniedzot 413 miljonus eiro. Bankas likviditātes rādītājs 2017.gada septembra beigās sasniedza 85.83%.

2017.gada trešā ceturkšņa laikā par 9% palielinājās arī Baltic International Bank piesaistīto noguldījumu apjoms. Šā gada septembra beigās termiņnoguldījumi veidoja 43,7% no kopējā noguldījumu portfeļa, un šie resursi tiks izmantoti ilgtspējīgu investīciju projektu īstenošanai un finansējuma nodrošināšanai bankas klientiem – privātpersonām un uzņēmumiem – Latvijā un ārvalstīs.

Dalies ar šo rakstu