Baltijas ekspresis iestājies Baltijas Asociācijā Transports un Loģistika

2007. gada 26. marts plkst. 16:19
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Kompānija Baltijas ekspresis, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu tranzīta pārvadājumiem, iestājusies Baltijas Asociācijā Transports un Loģistika, Db.lv informēja asociācija.

Saņēmusi kompānijas iesniegumu, BATL valde š.g. 20. marta sēdē pieņēma lēmumu par Baltijas ekspreša uzņemšanu savās rindās. "Asociācija sadarbosies ar visiem, kam nav vienaldzīga Latvijas tranzīta biznesa attīstība. Mēs iestājamies par to, lai visām privātām kompānijām būtu vienlīdzība pieejā valsts dzelzceļa infrastruktūrai un lai infrastruktūras izmantošanas, kā arī kravu pārvadāšanas tarifu sistēma būtu caurskatāma," situāciju komentēja BATL valdes priekšsēdētājs Jānis Jurkāns.

Pēc laikraksta Dienas bizness datiem kompānija Baltijas ekspresis 2006. gadā ieņēma 24 vietu starp visstraujāk augošiem Latvijas uzņēmumiem. Gada apgrozījums sasniedza 10,681 miljoni lati, kas ir par 31,1% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Komentējot 2006. gada rezultātus, kompānijas Baltijas ekspresis Padomes priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Adarčenko sacīja, ka apgrozījumu veicināja darbs piesaistot jaunus klientus, kā arī kompānijas iekšējo jaudu pieaugums. Tas ļāva palielināt kravu pārvadājumus par 15% jeb 4,5 miljoniem tonnu.

Baltijas ekspresim pieder 42 lokomotīves, no kurām 17 ir manevru lokomotīves. Kompānija galvenokārt pārvadā minerālmēslojumu un naftas produktus.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām