Nekustamais īpašums

Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs E.L.L. Real Estate maina zīmolu

Zane Atlāce - Bistere, 30.11.2017

Skanstes Biznesa centrs

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Vadošais Baltijas nekustamo īpašumu attīstītājs E.L.L. Real Estate turpmāk vienoti visos tirgos būs pazīstams kā Kapitel, informē uzņēmumā.

«Pēc 20 gadu darbības un pieredzes gūšanas komerciālo nekustamo īpašumu attīstīšanā un pārvaldīšanā uzņēmumam E.L.L. Real Estate Baltijas valstu tirgus ir kļuvis par šauru, un tas turpinās izvērst savu darbību jaunos tirgos. Jaunais zīmols un no jauna definētās vērtības mums ir kā ceļvedis, lai paplašinātu mūsu biznesu, stiprinātu attiecības ar mūsu darbiniekiem un apmierinātu mūsu esošo un topošo klientu pastāvīgi mainīgās vajadzības,» stāsta Kapitel izpilddirektors Tavi Ojala (Taavi Ojala).

«Mūsu ilgtermiņa perspektīva nosaka, ka mēs pārvaldām visu attīstības ciklu un saglabājam īpašnieka tiesības attīstītajos projektos. Mēs koncentrējamies uz ilgtspējīgas vides radīšanu, kā arī ilgstošām attiecībām ar mūsu nomniekiem, kuri ir mūsu panākumu pamats,» piebilst Tavi Ojala.

Četri Kapitel tirdzniecības centri ir iepirkšanās galamērķis vairāk nekā 36,5 miljoniem apmeklētāju katru gadu. Gandrīz 2000 cilvēku aizvada savas darbadienas četrās Kapitel biroju ēkās, savukārt divās viesnīcās Tallinā ik gadu tiek izmitināti vairāk nekā 300 000 cilvēku. «Zīmola maiņa ir palīdzējusi daudz skaidrāk izprast mūsu ietekmi uz pilsētas vidi un cilvēku ikdienu. Tā ir liela atbildība, kuru mēs esam uzņēmušies, un, protams, priecājamies attaisnot uz mums liktās cerības,» Tavi Ojala papildina.

«Mūsu biroju ēka Narbuto 5 Viļņā piedāvā veselībai draudzīgu darba vidi vairāk nekā 400 cilvēkiem. Skanstes Biznesa Centrs Rīgā un Juhkentali biznesa kvartāls Tallinā nākotnē pārveidos vairāk nekā 6000 cilvēku ikdienu. Abi projekti ietver sevī augstākās kvalitātes ēkas un daudzfunkcionālas publiski pieejamas vietas. Vērtības, kā energoefektivitāte, augstas kvalitātes interjers un eksterjers, A klases standartu biroja telpas, elastīgums un BREEAM ilgtspējības standarti, ir garantētas visos mūsu attīstītajos projektos,» piebilst Kapitel attīstības direktors Indreks Morats.

Komentāri

Pievienot komentāru