Baltijas ražotāji satiekas vienuviet

2011. gada 15. aprīlis plkst. 15:07
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Izstādē Ražots Baltijā 2011 apmeklētāji var iepazīties ar 250 Baltijas valstu uzņēmumiem.

No šodienas līdz svētdienai norisinās izstāde Ražots Baltijā 2011, kuras mērķis ir palīdzēt rast eksporta tirgus, rosināt meklēt sadarbības iespējas un ļaut ikvienam parādīt savu produkciju. Izstādē piedalās aptuveni 250 dažādi Baltijas valstu ražotāji. Lielākā daļa dalībnieku ir no Latvijas – 184. 42 kompānijas ir atbraukušas no Lietuvas un 18 no Igaunijas. Izstādē piedalās metālapstrādes, tekstilrūpniecības, poligrāfijas, kokapstrādes, mašīnbūves u.c. nozaru uzņēmumi, starp kuriem liela daļa ir pārtikas ražotāji, piemēram, Daugava, Rozīnes mājas saldējums, Nature Gift, Pure Food, Pure Chocolate, Eko Mako, Valmiermuižas alus u.c.

No Lietuvas ieradušies Cili Holdingas, Italiski Drabuziai, Spila, Atrama, Acorus Calamus, Kaunas Pienas, Mariaus Maistas, Telemetra, Danushis Chemicals, Stiklo paslaptis, Norvelita u.c., savukārt no Igaunijas – Chemi-Pharm, Arut Arutyunyan, Nanso Group Eesti, BeritBygg, Get Creative u.c.

Izstādi rīko SIA Kelle Expo, kas savu pirmo patriotisko izstādi Ražots Latvijā sarīkoja pērnā gada pavasarī, sapulcējot vairāk nekā 300 Latvijas uzņēmumus un turpat 24 tūkstošus apmeklētāju.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām