Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda atbalstītie Latvijas jaunie speciālisti dosies uz ASV

2011. gada 10. marts plkst. 13:33
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Trīs jaunie Latvijas speciālisti, kuri izturējuši konkursu un ieguvuši Baltijas- Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) stipendijas, tuvākajās nedēļās dosies uz ASV, lai iegūtu profesionālu pieredzi, strādājot vadošajās kompānijās un veicot pētniecības darbus ASV universitātēs.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda (BAFF) pirmā praktikantu programmas grupa (Professional Internship Program) no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dosies uz ASV, kur uzlabos iemaņas finanšu, starptautisko attiecību, ekonomikas, tirgzinības, uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju jomās.

Kopumā Baltijas valstis pārstāvēs desmit praktikanti un divi zinātnieki.

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds tika izveidots 2010.gada rudenī, lai īstenotu izglītības un apmaiņas programmas, kas vērstas uz ekonomisko izaugsmi un demokrātisko procesu attīstību. Fonds piedāvā jauniem un perspektīviem profesionāļiem iespēju iegūt finansējumu praksei, studijām un pētniecībai Amerikas Savienotajās Valstīs.

Pēc programmas nosacījumiem, visi Baltijas-Amerikas Brīvības Fonda programmu dalībnieki pēc savas prakses vai pētniecības darba atgriezīsies, lai ieguldītu savas zināšanas, pieredzi un iemaņas Baltijas valstu ekonomikas stiprināšanā un konkurētspējas veicināšanā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām