Banka Citadele banka nākamgad plāno strādāt ar nelielu peļņu

2010. gada 20. septembris plkst. 10:28
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Saskaņā ar bankas Citadele prognozēm, nākamais gads varētu beigties ar samērā nelielu peļņu.

LNT raidījumā 900 sekundes bankas valdes priekšsēdētājs Juris Jākobsons norādīja, ka šogad zaudējumi bija plānoti, bet patlaban konkrētu ciparu nosaukt nevarot. Viņš arī piebilda, ka septembra beigu rezultāti tiks publicēti, taču augusta atklāti netiks. Taču zaudējumi esot saskaņā ar plānoto. Šogad kopumā plānots ciest apmēram 10 milj. Ls zaudējumus.

«Pēdējos 20 mēnešus banka cīnījās par klientu uzticību un depozītiem. Šādā aspektā augusta dati ļoti iepriecināja, jo, salīdzinot bilances vērtības depozītiem augusta sākumā un beigās, var redzēt 62 milj. Ls pieaugumu, kas liecina par to, ka cilvēki ir uzticējušies un vairāk ieguldījuši,» stāstīja J.Jākobsons.

Viņš arī norādīja, ka plāns neparedz, ka uzreiz pēc sadalīšanas labajai bankai būtu jāsāk pelnīt. «Banku var salīdzināt ar lielu kuģi, kuram ir inerce un kuru nevar uzreiz pagriezt pretējā virzienā,» klāstīja J.Jākobsons. Viņš arī bilda, ka banka turpinās strādāt ar tām pašām klientu grupām ar kurām līdz šim – privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem un bagātākajām privātpersonām. Citadelē gan privātpersonas, gan uzņēmumi naudu varot aizņemties, protams, nosacījumi neesot nekādi vieglie, jo ne vienu reiz vien esot uzkāpts uz krīzes grābekļiem.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām