Banka SIA Tolmets palielina kredītlīnijas apjomu līdz 15 miljoniem eiro

2011. gada 05. janvāris plkst. 16:27
Autors: Dace Skreija
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

SEB banka noslēgusi līgumu ar SIA Tolmets par kredītlīnijas pagarināšanu un apjomu palielināšanu līdz 15 miljoniem eiro.

Kredītlīnijas termiņš ir viens gads un finansējums tiks izmantots uzņēmuma apgrozāmo līdzekļu finansēšanai, kas nepieciešami līdz ar darbības apjoma palielināšanos. Tolmets ir viens no lielākajiem melno un krāsaino metāllūžņu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, tā konsolidētais apgrozījums 2009. gadā bija 88 milj. eiro, par 52% mazāks nekā 2008. gadā, uzņēmuma peļņa sasniedza 3,3 milj. eiro (trīs reizes mazāka nekā 2008. gadā). Uzņēmuma darbība aptver gandrīz 85% Latvijas un aptuveni 50% Baltijas kopējā tirgus.

«Kopš uzņēmuma darbības sākuma esam pārdomāti investējuši tehnoloģiju attīstībā, kā arī metāllūžņu iepirkšanas tīkla paplašināšanā, tādējādi radot stabilus darbības pamatus un potenciālu jaunu tirgus teritoriju apgūšanai ne tikai Baltijas valstīs. SEB banka ir mūsu ilgtermiņa sadarbības partneris,» norāda SIA Tolmets valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: «Tolmets viennozīmīgi ir Baltijas līmeņa uzņēmums. Kopā ar Tolmets esam bijuši arī ekonomikas lejupslīdes posmā un pārliecinājušies, ka uzņēmums profesionāli spēj reaģēt uz dažādām tirgus situācijām, mainīties un pielāgoties tām.»

Dalies ar šo rakstu