Bankas uzņēmums sāk dzīvokļu projekta tirdzniecību Ķengaragā

2011. gada 11. maijs plkst. 11:38
Dalies ar šo rakstu

Aizkraukles bankas uzņēmums AB.LV Transform 1 sācis dzīvokļu tirdzniecību jaunā daudzdzīvokļu mājā Saules rasa, Rīgā, Ķengaragā, ziņo uzņēmums.

Teritorija ap dzīvojamo māju Saules rasa ir labiekārtota, apzaļumota un apgaismota. Saules rasa atrodas rajonā ar labi attīstītu infrastruktūru, starp Maskavas un Prūšu ielām, 15 – 20 minūšu braucienā no Rīgas centra. Ēkā ir 57 dzīvokļi, kuru platība ir 46 – 80 m2. Katram dzīvoklim ir terase vai balkons. Ēkas pagrabstāvā izvietota pazemes autostāvvieta. Pie ēkas ierīkots bērnu rotaļu laukums un atpūtas vietas.

AB.LV Transform 1 informē, ka dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari. Pārdošanas cenas ir, sākot no 950 eiro/m2. Iegādei tiks piedāvātas arī pazemes autostāvvietas.

Db.lv pērnruden ziņoja, ka atsevišķi banku meitas vai saistītie uzņēmumi sākuši apsvērt projektu pabeigšanu un piedāvāšanu tirgū. Tostarp, piemēram, pēc Aizkraukles bankas meitas kompānijas AB.LV Transform Partnership pasūtījuma būvdarbi notika dzīvojamā mājā Slokas ielā 59a, Rīgā. Pieļauts, ka ēka varētu būt pabeigta 2011. gadā.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām