Belēvičs: mūsu valsts ir kā pussprāgusi govs

2011. gada 24. maijs plkst. 13:44
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

«Mūsu valsts ir kā pussprāgusi govs - jo tuvāk sprāgšanai, jo retāk tā ar asti var atgaiņāt dundurus,» norāda Saules aptieka valdes loceklis un Latvijas Aptiekāru asociācijas prezidents Guntis Belēvičs intervijā žurnālam Klubs. «Mums ir gudras galvas, taču trūkst mehānisma, kad šai gudrajai galvai iedot varas grožus. Katra ministrija ir prasta sile, no kuras pierīties. Visapkārt spieto aklie dunduri. Jaunie cilvēki, kas nonāk valsts pārvaldē vai nu paši kļūst par aklajiem sūcējiem vai arī sistēma viņus izspļauj,» viņš uzskata.   «Esmu pārliecināts, ka manas paaudzes cilvēkiem neviens pensiju nemaksās,» uzskata G. Belēvičs. Viņš iesaka katram, kuram ir pieredze uzņēmējdarbībā, sekot viņa piemēram – veidot lauksaimniecību. «Vajag aicināt cilvēkus nevis mukt no laukiem prom, bet atgriezties. Valdība rīkojas trakāk nekā boļševiki, kas nīdēja tautas nacionālās saknes laukos. Tas ir genocīds nevis pret Latvijas tautu, bet tieši latviešiem, jo laukos 89% iedzīvotāju ir latvieši,» viņš uzskata. «Eiropas naudas vēl būs tikai šajā un nākamajā plānošanas periodā līdz 2017. gadam. Šo naudu, ko dāvina, vajag maksimāli izmantot, lai uzbūvētu laukos vietu, kur ražot ekoloģiskus pārtikas produktus, ko var pārdot veikalā un šeit ārzemēs,» žurnālam stāsta G. Belēvičs.

Uzņēmējs norāda, ka vēlas nevis «iet politikā, bet veicināt ceturto atmodu». uzskata Latvijas Aptiekāru asociācijas prezidents.                              

Latvijas vienīgā iespēja, G. Belēviča prāt, ir vēl viena tautas atmoda, tomēr tā būšot sāpīga un paģiraina». «Ja pirmajās trijās atmodās bija ienaidnieka tēls pret ko cīnīties, tad tagad mums, latviešiem, nav, uz ko visu norakstīt,» norāda G. Belēvičs.

Populārākās ziņas

Nepalaid garām