Bembisti apvienojas

2007. gada 22. augusts plkst. 13:10
Autori:
Dalies ar šo rakstu

2007.gada vasarā ir izveidots jauns BMW entuziastu klubs BMWLife Club Latvia, kurš par saviem mērķiem ir izvirzījis ne tikai apvienot šīs markas Latvijas autobraucējus, bet arī veidot aktīvu sadarbību ar citiem Eiropas un pasaules BMW auto klubiem, liecina kluba veidotāju sniegtā informācija.

Klubs sākotnēji nodarbosies ar vietēju un starptautisku pasākumu organizēšanu, kuros BMW entuziasti un interesenti varētu dalīties savos iespaidos un pieredzē. Paralēli tam paredzēts veidot arī dažādas informatīvas kampaņas par koncerna BMW AG jauno produkciju un modeļu vēsturi un organizēt praktiskas nodarbības BMW automašīnu vadāmības pilnveidošanai.

Klubs izveidojies uz specializēta interneta resursa un foruma BMWLife (http://www.bmwlife.lv) bāzes, kurā jau šobrīd ir iespējams izlasīt aktuālāko jaunumu apkopojumu un dalīties pieredzē ar vairākiem desmitiem BMW zīmola cienītāju. Klubam esot izveidojusies cieša sadarbība ar BMW partneriem Latvijā – SIA LATBEMA un AS WESS Select, sadarbībā ar kuriem kluba biedriem ir iespēja iepazīties ar dažādiem BMW automašīnu modeļiem, piedalīties izmēģinājuma braucienos, kā arī ar foruma starpniecību saņemt kvalificētas konsult��cijas tehniskos jautājumos.

Autobraucēju apvienošanās klubos Latvijā ir izteikta parādība, piemēram, Mitsubishi automašīnu īpašnieki ir apvienojušies klubā Mitsubishiclub (adrese internetā: http://www.mitsubishiclub.lv/), Mazda automašīnu īpašnieki - Latvijas Mazda klubā (adrese internetā: www.mazdapower.lv), Honda automašīnu īpašnieki - Hondaclub (adrese internetā: http://lhk.enams.lv/), Toyota Celica automašīnu īpašnieki - CelicaClub (adrese internetā: www.celicaclub.lv) un daudzos citos.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām