Bičevska pēcteci meklēs konkursā

2011. gada 10. maijs plkst. 14:56
Autors: Madara Fridrihsone
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Finanšu ministrijas valsts sekretāra pienākumus uz laiku pildīs kāds no līdzšinējā valsts sekretāra Mārtiņa Bičevska vietniekiem, savukārt jauns valsts sekretārs tiks meklēts konkursā.

 To pēc otrdien notikušās valdības sēdes, kurā Ministru kabinets nolēma no 13. maija atbrīvot M. Bičevski no amata pienākumu pildīšanas Finanšu ministrijā, paziņoja finanšu ministrs Andris Vilks (Vienotūba).

A.Vilks atzina, ka vairākiem vadošiem Finanšu ministrijas ierēdņiem ir izteikts piedāvājums ieņemt valsts sekretāra amatu, taču uzrunātie šo piedāvājumu ir noraidījuši.

Pēc finanšu ministra domām, tas skaidrojams ar lielo darba slodzi saistībā ar 2012. gada valsts budžeta konsolidācijas piedāvājuma sagatavošanu un ēnu ekonomikas apkarošanas plāna ieviešanu, kā arī atalgojuma apmēru, kurš neesot uzskatāms par konkurētspējīgu. Pieredzējušie ierēdņi labi apzinoties, ka sagatavot 2012. gada valsts budžetu apstākļos, kad politiķi novilkuši dažādas «sarkanās līnijas» būs sarežģīti, pieļauj A. Vilks.

DB jau vēstījis, ka līdzšinējais Finanšu ministrijas valsts sekretārs M. Bičevskis turpmāk ieņems Latvijas Komercbanku asociācijas prezidenta amatu. Izskanējuši pieņēmumi, ka piedāvājumi ieņemt valsts sekretāra amatu varētu būt izteikti M. Bičevska vietniekiem Andžam Ūbelim un Baibai Bānei, kā arī eiro ieviešanas projekta vadītājai Sanitai Bajārei.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām