Nekustamais īpašums

Big Bang Realty: Sākums ir grūtāks nekā plānojām

Ilze Žaime, 21.11.2019

Big Bang Realty komanda

Foto: Jānis Salmanis

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tika gaidīta lielāka atsaucība, taču tas nenozīmē, ka ir laiks apstāties, biznesa portālam db.lv atzīst "Big Bang Realty" veidotājs Oskars Zariņš.

Db.lv jau rakstīja par jaunu pašmāju platformu nekustamo īpašumu aģentiem "Big Bang Realty". Kopš tās darbības uzsākšanas šā gada septembra vidū, platforma piesaistījusi pirmos klientus.

Viens no "Big Bang Realty" izveidotājiem Oskars Zariņš atzīst - plānojis, ka sākotnējā atsaucība būs lielāka un lietotājus izdosies atrast īsākā laika posmā, taču sākums - tāpat kā lielākajai daļai jaunuzņēmumu - izrādījies grūtāks.

"Daudzi vēl līdz galam nesaprot, ar ko mēs nodarbojamies, jo mūsu ideja ir jauna. Pašreiz ir skaidrošanas periods," stāsta O.Zariņš. Šo mēnešu laikā organizētas vairākas prezentācijas un tikko sākts apmeklēt arī augstskolas, kur dalās savā pieredzē un stāsta arī par platformas mērķiem.

Platformas lietošanai šobrīd ir reģistrējušies trīs aktīvi lietotāji, taču uzņēmums neplāno padoties un turpinās platformu attīstīt. Tas joprojām darbojas, izmantojot tikai personīgos finanšu līdzekļus. Ja līdz šim platformas popularizēšanai neizmantoja iespējas reklamēt to sociālajos tīklos par maksu, tad tagad šāda doma tiek apsvērta.

Viens no platformas reģistrētajiem nekustamā īpašuma aģentiem pārstāv Talsus un drīzumā paredz izmantot platformu, lai uzsāktu savu nekustamo īpašumu tirdzniecības biznesu, savukārt, cits gatavojas darbību platformā uzsākt kuru katru dienu, stāsta O.Zariņš.

Sākotnēji platformas lietošanai reģistrējušies arī citi lietotāji, bet dažādu iemeslu dēļ aģenti nav izvēlējušies darbību turpināt. Kādam nav izdevies to apvienot ar jau raiti "ejošu" uzņēmējdarbību, cits, iespējams, reģistrējies, emociju vadīts, bet nav bijis gatavs turpināt, min platformas veidotājs.

Pēc sabiedrības iepazīstināšanas ar platformas darbību pieredzētas arī tehniskas problēmas, atzīst O.Zariņš. "Iespējams, tādēļ pazaudējām dažus potenciālos lietotājus, taču tagad tas ir izlabots," piebilst uzņēmējs.

Tāpat platformas veidotāji piesaistījuši jaunus sadarbības partnerus - kopstrādes telpas "Magnēts Coworking" un "Double9". "Kad būs vairāk lietotāju, būs arī interese no investoriem, un tad varēsim straujāk paplašināties," ir pārliecināts O.Zariņš.

Komentāri

Pievienot komentāru