Būve

Bijušais Rīgas galvenais arhitekts Dripe, iespējams, nav izdabājis investoriem

Lelde Petrāne, 02.03.2011

Jānis Dripe

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Jānim Dripem varētu būt kaitējusi pretošanās augstceltņu būvei pie Salu tilta, jo tad nāktos mainīt pilsētas attīstības plānu, kas šajā vietā paredz apmēram 20 stāvu zemākas ēkas, atsaucoties uz neoficiālu informāciju, vēsta laikraksts Neatkarīgā.

Kā vēstīts, Dripe kopš vakardienas vairs nav Rīgas galvenā arhitekta biroja vadītājs, jo uz pieciem gadiem noslēgtais līgums ar viņu nav pagarināts.

Neatkarīgās rīcībā esot informācija, ka Dripes vietu, iespējams, varētu ieņemt kāds gandrīz publiski mazpazīstams, toties pašvaldībai pietuvināts arhitekts, apmēram tikpat nemanāms, kāds ir pērn decembrī ieceltais Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta (PAD) vadītāja vietas izpildītājs Uldis Jansons. Rīgas mērs Nils Ušakovs (SC) vakar radiointervijā gan izteicies, ka Dripes vadīto biroju (četru cilvēku sastāvā) birokrātijas samazināšanas nolūkā varētu likvidēt.

Mēra preses sekretāre Anna Kononova laikrakstam sacījusi, ka līgums ar Dripi nav pagarināts, jo paredzēts uz šo amatu rīkot konkursu. Tiesa, neesot zināms, kad konkursu izsludinās.

Komentāri

Pievienot komentāru