Bijušajam Saeimas priekšsēdētājam Straumem konstatētas 1,9 promiles

2011. gada 27. aprīlis plkst. 10:20
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Kādreizējais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume pie stūres sēdies 1,9 promiļu alkohola reibumā.

To portāls pietiek.com noskaidrojis Tukuma policijā, kas ekspolitiķi 8.aprīļa vakarā aizturējusi Tukuma novada teritorijā uz autoceļa Rīga-Ventspils.

Tukuma policistiem pret kādreizējo spīkeri pretenziju neesot – J.Straume uzvedies ļoti korekti un piekritis iepūst alkometrā. Straume, kurš jau desmito gadu ir mednieks, devies mājup no medībām Kurzemes pusē. Ekspolitiķim ne tikai uz četriem gadiem atņemtas autovadītāja tiesības, bet arī uz kādu laiku nāksies atvadīties no sava vaļasprieka, jo viņam konfiscētas divas džipā atrastās karabīnes.

J.Straumes auto apturēts sakarā ar «konkrētām aizdomām», ka tā vadītājs varētu būt alkohola reibumā. Pēc portāla rīcībā esošās informācijas, medību pasākuma laikā noticis konflikts, un kāds no J.Straumes medību biedriem anonīmi ziņojis policijai, ka pie konkrētā auto stūres atrodas iereibis cilvēks. Šo versiju apstiprina Tukuma policijas oficiāli sniegtā informācija, ka modrību J.Straumes džips izraisījis tādēļ, ka saņemts kāda iedzīvotāja zvans, lai pievēršot uzmanību šim auto.
Straume savu kādreizējā Saeimas priekšsēdētāja statusu neesot centies izmantot.

DB jau rakstīja, ka J.Straume desmit diennakšu sodu izcieš Jūrmalā, jo tur ir viņa deklarētā dzīvesvieta. J.Straume par Saeimas priekšsēdētāju strādājis 7. Saeimas laikā, savukārt 8. Saeimas sasaukumā strādājis par Saeimas priekšsēdētāja biedru.

2006.gada decembrī Straume iecelts par Rīgas ostas valdes locekli, taču pērn novembrī no amata atbrīvots.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām