Biķis: ir jāmīl savs karogs un sava valsts tā, kā to dara, piemēram, Igaunijā

2011. gada 05. jūlijs plkst. 8:37
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

«Ja cilvēki lepojas ar to, ka nemaksā nodokļus, tad valdība nevar neko izdarīt! Man pazīstami arī šādi cilvēki. Kad sāku runāt, ka tā nav labi, gandrīz palieku par ienaidnieku! Bet, ja visi nodokļi tiktu iekasēti, tad valstij pietiktu visiem – pensionāriem, skolotājiem, policistiem un vēl paliktu pāri,» intervijā laikrakstam Latvijas Avīze sacījis Latvijas Kokrūpniecības federācijas padomes priekšsēdētājs, akciju sabiedrības Latvijas finieris padomes priekšsēdētājs Juris 
Biķis.

«Pretējā gadījumā sākas nodokļu palielināšana. Nav jau citu variantu. Tādā veidā negodīgie vēl jo vairāk apgrūtina godprātīgos,» viņš norāda.

«Es uzskatu, ka Latvijā liels ļaunums ir tas, ka mēs nepārtraukti kritizējam savu valdību. Līdz ar to mēs automātiski darbojamies pret noteiktu kārtību. Tas attiecas gan uz nodokļu nemaksāšanu, gan izpratni par visu sistēmu. Ja mēs nebeigsim kritizēt savu valdību, mēs nekad nebūsim likumpaklausīgi. Ir jāmīl savs karogs un sava valsts tā, kā to dara, piemēram, Amerikā vai Igaunijā.

Ir jāņem vērā, ka šajā laikā ir pieņemti arī daudzi būtiski lēmumi, kuri veicināja tālāko valsts attīstību un krīzes pārvarēšanu,» skaidro Biķis.

Savukārt, atbildot uz laikraksta jautājumu: «Daudzi pieredzējuši kokrūpnieki pagājušo gadu vērtē kā labāko savas ražotnes pastāvēšanas laikā. Vai Latvijas finieris var sacīt to pašu?», Biķis teicis: «Katrā ziņā bēdāties nekāda pamata nav. Apjoma ziņā esam atgriezušies pie labākajiem rezultātiem, tirgus struktūru gan vēl pilnībā atjaunojuši neesam.»

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām