Bite Latvija klientu bāze – 459 tūkst.; ceturkšņa ieņēmumi – 11,2 milj. Ls

2013. gada 07. maijs plkst. 21:59
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijā jaunākais mobilo sakaru operators Bite Latvija pirmajā ceturksnī strādāja ar 11,2 milj. Ls apgrozījumu, kas, salīdzinot ar iepriekšējā gada pirmo ceturksni, bija par 31% vairāk. Operatora EBITDA (peļņa pirms procentiem, nodokļiem, nolietojuma un amortizācijas) bija 2 milj. Ls. 

 Galveno finanšu rādītāju tendence pēdējā gada laikā rāda pieaugumu tikai vienam mobilo telefonu operatoram, turpretī pārējiem diviem mobilo telefonu operatoriem galvenie finanšu rādītāji ir nemainīgi vai pat samazinās, novērojis Bite Latvija finanšu vadītājs Māris Stjade. Bite klientu skaits pirmā ceturkšņa beigās bija 459 tūkstoši. 

DB jau rakstīja, ka šogad pirmajos trīs mēnešos mobilo sakaru operators Latvijas Mobilais Telefons (LMT) strādājis ar 31,5 milj. Ls apgrozījumu, kas bija par 4,4% vairāk nekā pērn pirmajā ceturksnī. Uzņēmuma EBITDA rādītājs bija 8,6 milj. Ls, kas investīciju dēļ bija par 9,3 procentu punktiem zemāks, sasniedzot 27,3%

Savukārt Tele2 pirmajā ceturksnī strādāja ar 19,4 milj. Ls apgrozījumu, kas bija par 3,2% vairāk nekā pagājušā gada attiecīgajā ceturksnī. Savukārt Tele2 peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA bija 6,5 milj. Ls, samazinoties par 6,6% salīdzinājumā ar to pašu ceturksni 2012. gadā. Tele2 EBITDA rentabilitātes rādītājs pirmajā ceturksnī bija 33,4%.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds