Bite Latvija pirmā pusgada apgrozījums 20,9 milj. Ls; klientu bāze - 458 tūkstoši

2013. gada 30. jūlijs plkst. 11:20
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Latvijā jaunākais mobilo sakaru operators Bite Latvija šā gada pirmo pusgadu ir noslēdzis ar 20,9 milj. Ls apgrozījumu, kas salīdzinājumā ar pērnā gada pirmajiem sešiem mēnešiem ir 12,4% pieaugums. Operatora EBITDA rādītājs šajā laika posmā veidoja 3,9 milj. Ls, bet klientu skaits bija 458 tūkst.

Saistībā ar mobilo pakalpojumu cenu samazinājumu ievērojamās konkurences dēļ sarūk arī mobilo operatoru ienākumi un peļņa. Cilvēki paliek arvien prasīgāki pret pakalpojumu kvalitāti, produktu saprotamību un apkalpošanas kvalitāti, DB skaidro Bites Mārketinga vadītāja Kristīne Britāne.

Viņa sagaida, ka nākotnē cilvēki arvien vairāk pievērsīs uzmanību operatoru attieksmei pret klientu,   tarifu plāniem un iespējai paredzēt ikmēneša sakaru izdevumus. «Diemžēl vēl joprojām citi operatori pamanās prasīt no klientiem dažādas slēptās maksas, absurdas summas par pārtērētu mobilo internetu telefonā vai arī milzu summas līguma laušanas gadījumā,» piebilda K. Britāne.

DB jau rakstīja, ka 2013. gada pirmajā pusgadā Tele2 apgrozījums bija 37,3 milj. Ls, bet peļņa no pamatdarbības jeb EBITDA veidoja 12,2 milj. Ls. Savukārt Latvijas Mobilā Telefona (LMT) apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā bija 60,02 milj. Ls, kas nedaudz samazinājies, jo pērnā gada pirmajā pusgadā attiecīgais rādītājs bija 60,73 milj. Ls.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds