Bitei jauni tarifu plāni un vizuālais tēls

2016. gada 21. septembris plkst. 8:14
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Telekomunikāciju operators Bite nāk klajā ar jauniem pakalpojumiem, kas piedāvā mobilo internetu Eiropā lietot tāpat kā mājās, tāpat arī kompānijai ir jauns vizuālais tēls

No šodienas Bite ievieš jaunus tarifu plānus, kas ļauj izvēlēties katram piemērotāko interneta apjomu un lietot to arī Eiropas Ekonomikas zonas valstīs. Kopumā teju puse Bites klientu lieto mobilo internetu – aptuveni 1,9GB mēnesī uz vienu lietotāju. Tāpēc Bite uzskata, ka jādodas soli tālāk, piedāvājot klientiem pārkāpt barjeras, kas traucē brīvi komunicēt arī, atrodoties ārzemēs. Piemēram, aptaujas dati liecina, ka 65% Latvijas iedzīvotāju, dodoties uz ārzemēm, mobilos sakarus lieto, sevi ierobežojot, jo baidās no pārlieku lielām izmaksām.

Tāpat Bite nāk klajā ar telefona ekrāna apdrošināšanu.

Jauno tarifu plānu princips izveidots, lai ikviens klients varētu izmēģināt kompānijas piedāvātos pakalpojumus un pēcāk izlemt, kā un cik daudz tos lietot, atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Jaunos pakalpojumus ir iespēja pašiem salikt tarifu plānos pēc savām vēlmēm un vajadzībām.

Jaunie tarifu plāni tiek prezentēti kopā ar pavisam jaunu Bites vizuālo tēlu. «Bite iet laikam līdzi un nekad nav baidījusies mainīt komunikācijas stilu, sekojot pasaules tendencēm. Mūsu klienti runā interneta valodā, un arī mūsu pakalpojumi piedāvā tendencēm atbilstošus piedāvājumus – aplikācijas, apdrošināšanu, internetu gan Latvijā, gan ceļojumā. Tādēļ esam izveidojuši jaunu vizuālu platformu, kas turpmāk stāstīs Bites stāstu jaunā līmenī, aizvien saglabājot mūsu vērtības, esot vienkāršiem, cilvēcīgiem un patiesiem,» norāda Kaspars Buls, Bite Latvija vadītājs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām